Hlášky hodnocené záporně uživatelem „fatpiq“

<a> To byl zase den. Jedna nejmenovana od nas ze tridy mela prelozit na hodine anglickeho jazyka nejakej clanek. Kdyz neprelozila ani jednu vetu, zacala se vymlouvat, ze tam jsou samy cizi slova...

Komentář: Ctvrty rocnik gymnazia

<on> Hele, prosím nevíš co znamená HD DVD?
<ona> jo.
<ona> Brácha mi to říkal
<on> A co to znamená?
<ona> HD DVD = Hodně Dobrý DVD
<on> Aha

Komentář: LOOOOOL

<a> cus muze novej monitor ovlivnit WMP?
<b> jako windows media player :D?
<a> mne totiz neprehrava

Komentář: Co na to říct...

<a> lol ja dostal zas kostkovany ksandy xD
<b> kerej looser ti je dal? :D
<a> jezisek xD

<kurba> to byl zase horor
<jarek> co?
<kurba> tedka o vikendu jsem byl u taty a ten tam ma windous
<kurba> 2000
<jarek> :-D
<jarek> no aspon ze 2k
<kurba> ty sou stabilni jak ja na jedny noze
<kurba> nejvetsi vtip byl, jak jsem zapnul wowko, spadlo mi wowko a kdyz sem odkliknul chybu tak spadnul pocitac
<jarek> LOL
<kurba> nebo parim wowko, fotrik zapne tiskarnu, spadne pocitac
<kurba> nebo proste spadne jen tak
<jarek> tak to si mel veselo :)
<kurba> nakonec jsem si tam prines knizku a vzdycky kdyz to spadlo, tak nez se to nacetlo, tak jsem si cet
<kurba> mam precteno 200 stranek
<jarek> :-DDDDDDDDD

Komentář: co dodat, windous :-)

<Caleb> tak otcovi uz zdechla skodovka
<Caleb> to brzo
<Caleb> baterka vybita
<Caleb> proste on ma takovou naivni predstavu
<Caleb> ze do auta sednes, nastartujes a dojedes kam potrebujes
<Caleb> tak tohle proste u skodovky nefunguje
<Caleb> sednes si vicemene pokazde
<Caleb> nastartujes vetsinou
<Caleb> dojedes zridka
<Caleb> brzdi to tim stylem
<Caleb> ze se ti zablokuje prave predni kolo
<Caleb> to je takovej vyraznej bezpecnostni prvek
<Kamikatz> rofl, sak si daval nove brzdy ne, ty kokot
<Caleb> jj, ale posralo se to
<Caleb> brzdy jsou udelane komplet
<Caleb> brzdilo to 2 mesice

Komentář: Pravi hrdinove jezdi skodou 120 :)

<a> keby som bol usb kluc, kam by som sa schoval?

Komentář: zajimava formulace :-)

<dcheaven> a copak, že mi chceš říct?
<mishalineq> uwidíš =) ae nic zajmavýho tak moc =)
<dcheaven> už něco bylo?
<mishalineq> ani ne no
<dcheaven> já bych mu bejt tebou přečet pohádku.
<mishalineq> :D
<dcheaven> o Jeskyňkách
<mishalineq> proč znovna tudle? :D
<dcheaven> ty jí neznáš? "...Jen dva prstíčky si ohřejeme, a hned zase půjdeme..."
-!- mishalineq has quit

Komentář: Nuda ve vztazích

<a> musim sa ucit, see ya
<a> dpc... este k tomu ani stranky nejdu nacitat
<b> myslis v zosite?
<a> :-D to mi asi ako vyhovorku na pisomke nezozerie

Komentář: profesionalna deformacia?

<a> Budu si muset koupit ted tak 900 kulicek za sest stovek
<b> Ty hrajes kulicky?
<a> AIRSOFT DEMENTE

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.