Hlášky hodnocené záporně uživatelem „furak“

<a> nechceš se se mnou dívat na film?
<b> ??
<a> no přes net, zapnem to ve stejné chvíli
<b> looooool :D

Komentář: taková nabídka se nedá odmítnouut :D

<a> Ja niesom gay! Jasne?!
<b> Kam ideš?
<a> Kúpiť si nový kondicionér! :D

<a> me se ptal na kierkegaarda
<a> a taky sem toho moc nerekl
<b> jenže já se k tomu heideggerovi, bibec, sama navedla
<a> to ja ne
<a> pak se me ptal: a vite vubec neco?
<a> jo, treba Platon...
<a> ale toho jsme prece nebrali!
<b> :-D
<a> skoda... o te jeskyni mluvim fakt rad

<shit-head> Jasne je poznat, ze jsem klidas :)
<m> tak hlavní je abys při bitvě poznal známé a neutočil do vlastních řad
<m> jak jeden kamarád na silvestra
<m> šli se pobit jeste s dvema dalsimi, a než k něčemu došlo knocoutoval vlastního

Komentář: shit-head je cholerik

-!- <a> has quit
<b> ??
-!- <a> has joined
<a> Tvl vcera sem vymenoval grafiku a nechal jsem otevrenou skrin a ted prisel pes a nachcal mi na motherboard!

-!- Kopesso has quit []
-!- Kopesso was kicked from #game by Admin []

Komentář: z jednoho serveru, ktery se trochu lagoval :)

<a> seš tu kubo
<b> jj
<a> divaš nekdy na talent
<a> jo kdyz jsem na umelce a ty chytas
<b> vtipni

Komentář: pan a ma 29 let

<a> Cus,hej ty jsi vcera vypadal :D
<b> Já? To není možný... Měl jsem jen dvě pivka! První když jsem přicházel a poslední, když jsem odcházel :D
<a> :D:D

Komentář: A co bylo mezi tím je ve hvězdách :D

<zakaznik> Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na procesor E8400
<helpdesk> A co Vám v tom bránilo..?

Komentář: minulý čas :P

09:36 <a> zdar
09:37 <a> mi to CA nejede
09:37 <a> nejaka chyba komunikace se serverem
09:40 <a> avast on/off, firewall on/off a stejne picu s ryzu
09:42 <a> I'm getting this error: "ERROR CODE = -2/10060 The code "10060" occurs when a connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or when the established connection failed because the connected host has failed to respond. This error most likely occurs when the server is under maintenance. Try connecting to the game after waiting for an amount of time.
09:42 <a> ...
09:42 <a> no to mi poser zada
09:43 <a> jako cekam uz od vcera a server stale under maintenance? to asi ne :D
09:46 <a> v ramci povidani si sam se sebou jsem zvolil odinstalaci a nove stazeni z jineho serveru a novou instalaci :D
09:46 <a> ty vole - ted bych ti mel jeste poslat nejae love za to, jak jsi mi dobre poradil
09:46 <a> neni nad dobreho IT
09:46 <a> :D

Komentář: AFK

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.