Hlášky hodnocené záporně uživatelem „TidO“

<lukash> imho je datel najsmutnejsi vtak
<lukash> nemoze si rozjebat hlavu
<lukash> a tolko sa snazi
<lukash> chudak

Komentář: debata o vtakoch..

<Kacka> Když potichu padá sníh, slyšíš každou vločku spadnout na zem, rolničky saní Santa Klausa (Ježíška), svit svíček... to je ta atmosféra na pití vývozního pivka :-)
<Kacka> A né to vychlastat na dva loky, krknout si a svalit se na kanape k TV... :-)

Komentář: Řiďte se radami starších...

<miky_büb> čum co mi píše kámoš: lítám na kolech školy i přes protichůdná opatření špenátu brokolice a společnosti jablečného odboje a užívám si scenérií mlékárenské továrny na krávy, i když ty stromy vadí a píchají mě do polévek
<MikZ> omg
<miky_büb> myslim, že je magor, ... děkuji ti můj nejvěrnější trávíku budu ti vděčen do konce tvého mlékárenského podnikání a i poté až se přestanes dloubat v nose ti budu dávat pořádnej masox a vždy budu potesen když se vzdujes ve vlahém raním prdu
<MikZ> OMG CO TO JE ? :-D
<miky_büb> tohle mi odepisuje kámoš na normální otázky...
<MikZ> twe
<MikZ> dobre nasracku musi bejt
<miky_büb> von zas tolik nehulí, takže nevim...
<MikZ> tak je na lysohlavkach :)
<miky_büb> se zeptam....
<miky_büb> hm, teď neodpovídá...
<miky_büb> hm už je to tady...
<miky_büb> dobra dobra moje milá izolepo, já neexistuje právo, protože to být složka sebeukájení a to mě nepojí se stromy tohoto druhu, už proto že guláš není moje oblíbený tulipá, aproto není třeba střílet na okna nepřítele jelikož úžas přichází pozdějí než velryba jakožto hlavní role divadelních představení interpretující bouři v láhvý zášti jelimož topení je hezké tak radiátor není
<MikZ> :-D
<MikZ> typicoo

Komentář: neděle večer...

<griffin^> kdyby byl bavorov co jsou vodnany, tak by vodnany neexistovaly, takze je text teto pisne je nesmyslny
<griffin^> popripade by se musely vodnany prestehovat jinam, a potom by uz text pisne tez postradal smysl, protoze by bavorov byl skutecne tam kde puvodne byly vodnany
<griffin^> paklize by se text pisne opakoval, opakovaly by se i vyse zminene axiomy
<griffin^> vodnany by si stale hledaly nove misto a bavorov by se za nimy stehoval jako ocas

Komentář: uz mu asi trosku hrabe ~ #programatori@IRCNet

<Yossarian> btw, taky kdyz mate trochu pripito, tak vymejslite nejlip genericky algoritmy?
<posila> Yossarian> co je genericky algoritmus? :)
<Yossarian> posila> nevim
<Yossarian> posila> ale zni to dobre :)

Komentář: alkohol je svine

<Plnt> < Segeda> ja uz sem fakt debil, pisu neco rukou a premejslim pri tom, jestli mam qwertz nebo qwerty
<Plnt> lol
<ailas> to chtel psat nohou?
<Plnt> jako vole tuzkou :)
<Plnt> ailas: to se driv takhle psalo
<Plnt> kdyz este nebyla klavesnice
<Liskni_si> hm
<Plnt> takova tycka
<Plnt> co barvi papir :)

Komentář: Plantaznik dela historickou osvetu

<D-Evil> kurva
<D-Evil> dejavu
<D-Evil> uz mam dneska podruhy kocovinu :)

Komentář: czfree.net

<pasky> hm
<pasky> muj mailbox se definitivne vymkl me kontrole
<pasky> zitra zacne projevovat prvni znamky inteligence
<pasky> ve stredu by mohl kandidovat na premiera CR

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<patoid> Worel co ses zac pritelicku?
<patoid> novy vitr do nasich plachet na jachte jmenem #ibryle
<patoid> bud vitan a usad se
<Worel> Tyjo ja uz sem uplna celebrita - kam prijdu taxe wo mne hned zacnou lidi bawit a shirit famy
<patoid> ale nechovej se jako doma
<patoid> jeste bys tady sral na koberec

Komentář: #ibryle@EFnet

<shorty`_> asi je to dost ot ale ta moucha me fakt sere a potrebuju to nekomu rict

Komentář: #linux.cz@IRCnet

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.