Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Komaar“

<a> Radši se odmlíčím
<a> *odmlčím

Komentář: co takovej překlep dovede

<rob> ale jedu na QIPu ted
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
-!- sharer has quit
-!- sharer has joined
<sharer> sakra

Komentář: Miranda rulez

<a> ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
<b> hrabe ti?
<a> ůůůůůůůůůůůůůůůůůůllllllůůllůůl
<b> přestaň kurva... nemam čas
<a> sory sekl se mi kousek rohlíku medzi ů a l, tak sem to dloubal ven :D
<b> lol a proč mi to posíláš? Do entru si snad nedloubal ne...?
<a> :D nechtělo se mi to mazal
<b> omg...

Komentář: Tak těžké to smazat...

<Márty> Jdu čumět na nějakou komedii
<Dave> sparta uz dohrala

Komentář: banik - sparta 2:0

<a> já zase zkouknu jakejkoliv film co mi řekneš
<a> aby sme si bylo qit
<b> ok, tak co treba Tight blond takes it to the ass *JOKINGLY*
<a> co to je?
<a> horor?

Komentář: nezkusena :-)

<Hosiplan> nevíš jak zjistím výšku okna v Javascriptu?
<Vboss> slušně se zeptáš :D

Komentář: s poctivostí nejdál dojdeš

<a> kdo ten počítač používá a jak dlouho tam ten windows je???
<b> neschovavej se za slovicka, proste se rovnou zeptej jestli taha porno.
<c> ten počítač používaj všichni, kterejm se tamty rozbijou... a asi 6 let
<a> COŽE??? 6 LET STAREJ WINDOWS??? NEVĚŘÍM
<b> 6 LET?!
<c> normální ne?
<a> windows kerej přežil šest let... neuvěřitelné
<b> 6 LET?! Vykopejte Hugha Beavera a reknete mu, ze se na to musi prijit podivat a hned potom Billa Gatese... ten bude taky koukat...

<a> hejj neznáš nějaký ukrajinský tanec
<b> enom cikansky a na to musis umet rychle behat

Komentář: hliník 4ever

<a> mam tento disk a chtel bych si koupit jeste jeden stejne znacky i kapacity. chci se zeptat jestli to nevadi ze budou stejny.
<b> Diskům to v zásadě nevadí, ale je třeba splnit podmínku, že se o sobě nesmí dozvědět. Obecně doporučovaná fyzická vzdálenost je cca 15 metrů, kdy už se nejsou schopni rozeznat ani za jasného počasí. Ovšem možná jste se ptal spíš na to, zda to třeba nebude vadit někomu u vás v baráku...? To už samozřejmě nejsem schopný posoudit.

Komentář: nákup PC komponentů

<a> vies to ako student mam za stovku rychly neobmedzeny net na studijne ucely ako napriklad red alert 3, fallout 3, minuly semester to boli vyukove programy ako napriklad far cry, half-life episode 2, FEAR a podobne

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.