Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Maty991“

<a> Kua, z ni jednou bude putna...
<a> Jako takova co suka s kazdym na pockani...
<a> Ale proc to uz nebyla driv?
<a> BTW Na potkani, ne na pockani
<b> počkej 10 minut, vytřu si mrdku z posledního šuku a můžem jít na to

Komentář: puta = spanelsky kurva... <a> dostal kopacky, a ani mu nedala... ona si nasla nekoho jinyho... tak to proste <a> s <b> prodiskutovavali :-D

<a> seznam použitých součástek jakej je přesnej název těch multimetru analogovejch který jsme používali ve škole
<b> to mas zapsany nekde.
<b> u tech cisel
<a> no právě že ne
<a> proto se ptám
<b> pu501
<a> ježiš marja ANALOGOVÝCH těch žlutých (pro mene chapajíci)
<a> pu 501 nejsou analogový 501 jsme cejchovali a ja chcinazev těch žlutech analogovejch kterejma sme ty pětsetjedničky ceckovali
<b> ty si kokot. :D
<b> vis co znamena analogovej ty demente :D
<b> to je jako ze nema displej ale raficku ty pako
<b> ty zluty sou digitalni :D
<b> retarde :D
<a> no to jsou ty s tím dysplejem ty jsou analogový a ty bez digi dyspleje jsou normalni

Komentář: stundent 2. rocniku v el. mereni :D

<a> chce semnou někdo chodit mám blond vlasi dlouhí modrý očka chodim na gimpl.

Komentář: Gympl, to se pozná...

<Phill> prvykrat som ju videl u kamarata, lezala len tak ako bola stvorena na posteli, bola to laska na prvy pohlad, taka stihla, elegantna, cela v ciernom proste nadherne telo, musel som sa jej stale dotykat toho pekne tvarovaneho tela jemneho na dotyk, pekne sadla do dlane a nepohla sa, nedala sa vysmiknut a aj keby tak som ju mal uviazanu okolo krku ze by sa vratila spet. jemne som jej daval prsty na spust. prekrasne sanky, len ten blesk tam chybal este.pekne reagovala na to co som jej prikazal, stravila mi v naruci asi 2hodiny a uz som ju nechcel spustit z ruky. Asi ju zoberiem domov, len neviem co na to povie mama ze uz budem mat dalsiu, kaslat na to sak je to moj zivot a peniaze. Budem ju bravat vsade kde pojdem, bude so mnou travit vsetky volne chvile... v posteli, na luke, na samote, v zatisi, na vode, ked budem na prechadzke po horach... len este naskrabat tych zvysnych 20 tisic sk na tu zrkadlovku
<velijura> uz ti z toho zacina hrabat...
<Phill> dobre ze
<velijura> tak nerozmyslaj a kupuj...
<Phill> zalozis ma?

Komentář: tesne po tom ako prvykrat mal v ruke zrkadlovku, je to zanieteny manik do fotenia a nema este zrkadlovku

<J.F.Askey> by potrebovala pres drzku
<Lkor> jo, máš pravdu... a to nesnášim násilí na ženách
<J.F.Askey> ja myslim, ze v ramci jejich emancipace a snahy o rovnopravnost rekneme, ze nesnasime nasili... ale tahle by potrebovala pres drzku

Komentář: Rozhovor o paní Tachecí

<a> levou si neumim ani vyhonit, natož požádnš psát

<a> prostě svět
<a> je jeden velkej
<a> ICT bordel
<a> a kdo řiká že ne, tak je tim nejvíc postiženej

Komentář: když holka fylozofuje...

<PolazDenda> docela dobre ze
<PolazDenda> kdo by to byl cekal
<PolazDenda> das hledat čurák
<PolazDenda> a najde to penis
<PolazDenda> co je to za bordel?
<PolazDenda> das hledat kokot a vyjede ti to halove evropske rekordy v ateletice - muži
<PolazDenda> ???

Komentář: cs.wiki...

<craken> nepohopil som... btw. aj ja som kurva slepy jak patron... ale doktorke nepojdem ani za boha!
<matko> aj ja mem ten pocit niekedy
<craken> ja nemam pocit... ja to viem :-D
<matko> :D
<craken> nezaostrim na viac ako 10 metrov uz :-D
<matko> je to npc
<matko> ale neieco hadam spravine
<matko> :)
<matko> nebudeme len tak
<craken> :-D
<matko> :D
<matko> oslepneme stylovo
<matko> :D
<craken> :-D
<craken> od domacej palenky :-D

Komentář: ako sa dokaze zvrtnut diskusia :)

<saucepan> tak co jak je? a nejak podrobnejc pls
<Verca-MK> s
<Verca-MK> q
<Verca-MK> ě
<Verca-MK> l
<Verca-MK> e

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.