Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Maty991“

<Jerry> chci te
<Sidious> naheho? o.o
<Jerry> uz konecne jako leadera
<Jerry> stupidni enter
<Sidious> lol

Komentář: Co se clovek nedozvi kdyz omylem zmacknete enter...

<a> cum na to video www.youtube.com/***
<b> hej ja jsem uplne v pici
<b> jake video?
<a> www.youtube.com/***
<b> co to pises za hovna... to video mi posli!
<a> vole klikni na to
<a> www.youtube.com/***
<b> na co?
<a> na toto -> www.youtube.com/***
<b> klikam na toto a nic!
<b> aha uz to mam... :D
<a> lol

Komentář: Nj, tráva dělá divy :)

<mylan> píšem ti, lebo som ti niečo chcel, ale neviem čo, tak skúšam či ma to nenapadne, keď ti začnem písať

Komentář: aneb jak začít rozhovor

<a> hej mam neakej quest item
<a> neakej plant pathehorn
<b> no tag dej T a podivej se kam s tim
<a> kdo to je? :)
<b> co? kdo?
<a> kdo to je ten T?

Komentář: LOL xD

<a> co s tím tvým pozaím?
<b> mým? vážně s ním něco není v pořádku? :-D
<a> jaj... pardon... to bylo na dceru :D... neví jaký pozadí na prezenčku :D

Komentář: nějak jsem netrefil okno

<a> heh sme dneska pisali test z angliny... ze text a pod tym otazky a true, false davat... citam otazku a tam bolo slovo ambition... a zrazu myslienka hned ze v texte som to niekde videl... kuk do textu a druha myslienka... "teraz by sa zislo ctrl+F"

Komentář: :)) co uz

<a> pocuj ako vlastne teraz pracujes na pc ked nemas monitor
<b> mam, zohnal som si druhy
<a> aky? LCD jak si mal?
<b> nie, 15" FTP

Komentář: neviem ci len chcel ukazet ze vie alebo co :))

<a> Dneska ROFL v právu
<a> Bylo 5 otázek v testu a <b> na mě, že neví čtverku, já sem ju taky newiděl, tak sem řekl učitelce, že bysme s Pecóšem chtěli losovat o číslo 4 :D
<a> Az-kvíz vlááádne :D

Komentář: ta televize... xD

<MarekVys> Vážení pozor pozor! Perfektní nabýdka: pusa za 250MB, pořádný polibek 500MB, intimnosti 10GB a sex za 50GB uploadu! tak posílejte!

Komentář: chat na torrent trackeru... každý holt řeší problémy s ratiem jinak :)

<Pasqual> videls,jak jezek dokonil ty terminy? to je peknej blb­
<Mat> nevidel... co tam udelal?­
<Pasqual> sliboval hory terminu, nakonec vypsal jeden prazskej, jeden sem a jeden opravnej, navic nikomu nedal zapocet, takze ses nemohl na zkousky prihlasit, az mu to musel nekdo zavolat, teprv potom tam vypsal termin na zapocet, at se tam prihlasime, ze nam ho vsem da, abysme se mohli prihlasit na zkousky
<Pasqual> tys to nevidel? mam pocit ze ten zapocet byl na dnesek­
<Mat> coze?
<Mat> to si dela prdel?­
<Pasqual> ne
<Pasqual> resilo se to i na spoluzacich­
<Mat> kurva

Komentář: ze by to necet? :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.