Hlášky hodnocené záporně uživatelem „nazor“

<a> Ahoj,co děláš?
<b> koukam na youtube :)
<a> ttj,tak já tě nebudu zdržovat
<b> nezdrzujes
<a> stejně nevim co psát
<b> aha tak to nema cenu te na icq mit :) cau
<a> ale já to takhle nemyslim jako že nvm co psát vždy se najde nějaké téma ale nechci tě zdržovat když koukáš na youtube
<b> vis co je youtube? :D

Komentář: uz nenapsala :(

<Stajchl> Už je to oficiální. Statistici uznají rytířský řád Jedi jako náboženství ...(www....com)
<Halííí> ...! co bude dál :D
<Stajchl> Porazíme Sithy
<LupeR> Budu se k nim hlásit :)
<Druml> super! :D

<a> platit mě za hraní nedonutíš :D:D:D
<b> a co ostatní hry? přece bys nechtěl hrát po internetu jen zadarmo? :D
<a> v tomhle jsem anarchista (jak jinak s anarchií nesouhlasim, tak internetová anarchie se mi líbí. teda až do chvíle hacknutí mého PC, ale to je vedlejší účinek se kterym se musí pošítat. btw tímto zdravim Policii ČR, jmenovitě kapitána Zbořila se slovy: mě nikdy nedostanete.)

Komentář: Teď už nezbývá než čekat, jestli si pro něj opravdu přijde zásahovka.

<> Ahoj, pro dobrou náladu:
<> <a> Cus, prej u tebe byla zachranka a hasici?
<> <b> jo
<> <a> tak koukam, ze se ta oslava nak zvrhla
<> <b> ani ne... jen kamos dostal nafukovaci panu a me nenapadlo nic lepsiho, nez ji v zachvatu zhulenosti a vozralosti povesit za svihadlo z balkonu
<> <b> no a rano v 6:45 busi na dvere hasic, ze se nam na balkonu nekdo obesil...
<Ona> :D ....tak tu doma nemáme,jedině,že by jsme tam pověsili robertka...

Komentář: Chtěl jsem kámošce zlepšit náladu a povedlo se :D

12:15 <on> Cigaro + telefon?
12:41 <on> Ty si tam fakt mastis kacu, protoze tohle neni normalni, ani na cigaro mi uz neodepisujes a svadis to na nejaky sekani kompu
13:02 <ona> lasko pockej kurva
14:05 <ona> Se mi to seklo!
14:08 <ona> jsi fakt mental
14:12 <on> A jdes na to cigaro nebo ne?
14:19 <ona> jo kurva
14:56 <on> A zavolas mi na dalsi prestupnej rok?

<a> tak neva...bude se hledat dál
<b> hledej hledej
<a> no drž mi palce
<b> budu
<a> nechci být sám
<b> a ty drž teď palce mě, jdu vytřít tu chodbu a budu se snažit neskončit v lednici
<a> budu
* ...
<b> hm..problém...
<a> jakej?
<b> skončila sem s čokoládou v ruce
<a> :-D

Komentář: dieta...

<Ramiréz> už sem ti ukazoval ty tubes s pornem?
<Chozé> nn
<Ramiréz> kámo paráda
<Ramiréz> www... ale neuhoň se, znáš se
<Chozé> :D
<Chozé> miluju klipy s nápisem "painful anal"
<Ramiréz> :D
<Ramiréz> já mám nejradši nazvy jako first teen anal fucking :-D

<Dragonn> https://[link na rozvrh]
<Šomin> TED máme stejně
<Šomin> OSY taky
<Šomin> někdy se uvidíme prostě :D
<Dragonn> tohle je tvuj rozvrh :-D
<Šomin> kua :D

<Mišo> je tu nekto odbornik na pocitace?
<Tomáš> skus vypnut zapnut

<a> Ty vole xD teď sem hrál mount and blade a stáhnul sem si
<a> češtinu ...a jak to je blbě přeložený tak v boji mi tam
<a> vylezlo: normádský branec umírá může zato Levná děvka :D

Komentář: Levná děcka je moje méno na MaB :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.