Hlášky hodnocené záporně uživatelem „xxkenny“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> to si takhle stahnu vědecky dokument o vyhynulych zviratech a po pěti minutách mi dojde, ze sem tam nerozumnel ani jednomu slovu.
<b> ty, takový vedecky badatel a neznas par cizích slov?
<a> ja znám nejake cizí pojmy, ale ten dokument byl ve spanelstine!

<on> 50 odtieňov sivej, prečítaj si tú knihu.
<ona> nechce sa mi... precitaj si to ty
<on> čo si, to je ale kniha pre ženy. My chlapi máme porno.

<a> Dneska dal táta X-traila do servisu. Bys nevěřila co mu dal Nissan jako náhradní auto. Nissan micra! Když stál u zastávky vlaku, nebyl jsem si jistej, jestli je to fakt můj táta. Vždyť to přece nemůže být ani auto, to je taková ta pojízdná hračka pro děti. Bez rádia, bez klimatizace vzadu. A navíc to auto má tělocvičnu.
<b> Tělocvičnu?
<a> Jo. Ale výbava taky nic moc, jen švihadla.

<Baxo> lamzo... jdi prosimte zhruba odkrokovat rozmer vedlejsiho pokoje
<Lamzo> ok
<Lamzo> 7 :)
<Baxo> co 7dm?
<Lamzo> 7 kroku. chtel si to odkrokovat:)

Komentář: pokoj má rozměr přibližně 3x4 m :-)

<a> už jsem se zmiňovala, jak nenávidím svoji rodinu?
<b> tenhle týden ještě ne

<a> Tvl dneska v práci zase dvanáctka...
<b> OMG už zase?
<b> Kolikrát ti mám říkat ať si nejdřív řekneš o občanku!

Komentář: Normální den na irc...

<A> Uz davno vobec nehram hry
<B> Co mas linux?
<A> Ne frajerku

Komentář: Apply cold water :D

<a> proc ja na to cumim!! vzdyt ja se mohl kraaasne skoro 2 a pul hodiny skoro ucit, ted se mi leda vari krev...
<b> já už nejsem ani nasranej, z takový sračky
<a> ja normalne ale vidim Lojzu, jak se nekde chechta ted :D

Komentář: ČR - Dánsko 3:4 po nájezdech

<a> Nemate nekdo zkusenost s pouzitim w3c validator API?
<b> jo kdysi sem si to strelil rovnou do zily a byl sem mimo tak tyden...

<M> Když po mě učitelka chtěla slohovku o 1000 slovech tak jsem jí koupil Raffaelo..
<S> Ty vole proč?
<M> Protože Raffaelo je víc než 1000 slov :D

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.