Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Thargas“

<Hans> za tu větu by ho měli upálit... prej "co je to GIF" wow! to je demence... jak si to vůbec někdo může dovolit napsat
<BigKaya> na jeho obranu, je mu 12 let
<Hans> to neznamená, že nehoří

<Floow> Tak to neuveris..
<b> copak?
<Floow> Kamos me ted napsal ze jeho tata hleda na klavesnici pismeno "ch"

Komentář: kamosuv tatik si koupil notas :)

<ona> co to znamena kdyz si zjistujes muj stav?
<on> jako esli nejsi těhotná...

Komentář: neni možný :-D

<ona> proč na profilu nemáš fotku, člověku by se hned líp psalo, kdyby viděl toho, komu píše
<on> myslis na ICQ profilu?
<ona> připadá Ti, že se umím kouknout i na jinej?

Komentář: Blondýna...

<a> jéžiš sotva byl zvolenej před pár hodinama a už sem narazil na porno s barackem obamou :-D

<a> Pocuj, cital si ze madari upalili slovensku vlajku?
<b> cital a co s tym?
<a> prave som protestne stiahol a vymazal z plochy vlajku madarsku

<a> já zase zkouknu jakejkoliv film co mi řekneš
<a> aby sme si bylo qit
<b> ok, tak co treba Tight blond takes it to the ass *JOKINGLY*
<a> co to je?
<a> horor?

Komentář: nezkusena :-)

<a> vies to ako student mam za stovku rychly neobmedzeny net na studijne ucely ako napriklad red alert 3, fallout 3, minuly semester to boli vyukove programy ako napriklad far cry, half-life episode 2, FEAR a podobne

<a> Vem si... kdyby 50% veverek mělo alzhajmra...
<b> Vis kolik by to bylo zbytečných oříšků ve stromech které už nikdy nikdo nenajde?

<on> jestli mě vážně chceš udělat... tak to udělej... já to snad nějak přežiju... když ti to nebude vadit a budeš šťastná...
<ona> jestli te chci udelat?
<on> *to

Komentář: rozchod s přítelkyní

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.