Hlášky hodnocené záporně uživatelem „YDraigGoch“

<A> Tak co budeš dělat když už nebudeš velitel?
<B> Prostě hovno jako ty.
<A> Dík no :D

Komentář: Debata militaristů.

<a> mohl bys mě vyzkoušet z tý občanky?
<b> dobrá, co je to petice?
<a> papír
<b> ano, a co na tom papíře je?
<a> písmenka
<b> a co ty písmenka znamenají?
<a> slova
<b> a co ty slova obsahují?
<a> inkoust?
<b> aaaaa!
-!- <b> has left

Komentář: Příprava na písemku ve 2 ráno

<a> Kytky potřebujou oxid uhličitý
<b> Kde sakra vemu oxid?
<a> Dýcháš?
<b> Dýchám, kdybych nedýchal tak tady nejsem
<a> Dobře tak právě si vytvořil oxid :)

<a> a nejlepší je, když se nějaký amatér snaží hrát na chytrého, a začne míchat astronomii a meteorologii dohromady...
<b> narážíš snad na mou matku?!
<a> jak to myslíš??
<b> dneska řekla už minimálně třem lidem že by bylo fajn, kdyby večer kolem osmé přišla bouřka, aby se trochu ochladilo, ale že kolem deváté by mělo být už jasno, aby viděla to zatmění měsíce...

<a> Jak fotit dnešní zatmění Měsíce?
<b> Fotoaparátem.
<a> dik

14:23 <a> Jak velkou přílohu jde poslat přes mail na seznamu? Nejde mi to odeslat.
<b> Tuším 20 MB, ale nejsem si jist.
<a> Tak to dám na ulož.to a pošlu odkaz.
17:09 <b> Moment, ty ses snažila posílat 150 MB mailem?
<a> bláblá :D Kdo má vědět o omezení, přišlo mi to málo.

<ja> no sak pockaj aj ty raz budes mat svokru
<ona> jo
<ona> uz mi slubila, ze sa do nas nebude starat a ked sa bude, tak ju mame odstrelit
<ja> uz mas tu brokovnicu?
<ona> mam luk

<a> : Tak co jde to ?
<b> : steam failed.
<a> : cože?
<b> : pořád to chce ten mail.
<a> : omfg :/ a co to přesně píše?
<b> : že máš jít do tesca.

Komentář: když někdo reinstaluje PC a nezná e-mail na steam :)

<a> to vidí na kokosáka(specialněji připraveného ruma), jinak se neprobere..
<b> jen počkej, jak tě znám, zítra už budeš potřebovat dva, pak tři, za týden budeš vstávat s lahví rumu v ruce :-P
<a> máš pravdu..půjdu nakoupit zásoby..

<táta> Výška se píše s tvrdým y, viď?
<> Záleží na tom jaká.
<táta> 7 metrů.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.