Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Komaar“

<vice> Ceska vlada dnes oznamila, ze meni statni znak ze lva na kondom, nebot takovy symbol mnohem presneji vyjadruje politiku vlady. Kondom se stejne jako inflace dokaze rozpinat, brzdi produkci, nici dalsi generace, chrani curaky a dava cloveku pocit bezpeci, zatimco je jeban

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<onovy> auto :)
<Liskni_si> jaky auto?
<onovy> ja rekl auto?
<onovy> tywe co jsem to chtel napsal?
<Liskni_si> tys rekl auto
<onovy> auto urcite ne
<Liskni_si> rek si auto
<onovy> rekl
<purporte[X]> onovy zase hulil
<onovy> ale nevim co jsem chtel rict
<onovy> tywe ja su v pici

Komentář: drogy jsou spatne, aaaaano?

<tylsik> sem vedel za mam pravdu...vis co znamena ta znacka dnb?
<tylsik> tak se podle toho ted prosim rid....delam denik
<Qetinka> co??
<Qetinka> prečo to nenapíšeš česky??
<tylsik> do not disturb....davaj si to lidi na pokoje v hotelich kdyz spolu soustaj....co by to tak mohlo bejt?

Komentář: Moje spolužačka

<nekolik> jje to nejaky maly
<wzcom> hmm... pro informaci je to detail na zenskou prdel do ktery je cpan vibrator
<nekolik> me to prislo jako tvuj kocour

Komentář: no comment, proste ondra... :D

<Liskni_si> cece
<Liskni_si> mam takovoudivnou chut
<Liskni_si> ze si pudu vycistit zuby
<Liskni_si> a oholim se
<Liskni_si> nevim proc

Komentář: #nomi@irc.nomi.cz

<f4lcon> Nevite nekdo odkud se da poslat SMS na Eurotel, bez reklamy a delsi nez 60 znaku?
<Scr47chy> f4lcon z mobilu :D
<WereWiking> Scr47chy muhahahah!
<Scr47chy> copak? ;)
<f4lcon> Scr47chy: HAHA
<f4lcon> Scr47chy: Co mi jeste poradis??
<Scr47chy> abys nechodil ven, je tam kosa ;)
<WereWiking> f4lcon co jinyho bys treba chtel slyset?
<oGGy> a fouka tam
<WereWiking> kosa a fouka tam? dneska jsem videl na zastavce cloveka v tricku, sortkach (takovejch tech kratkejch sustivejch na behani), pantofle... a pokuroval si tam
<Scr47chy> looooooooool
<WereWiking> docela jsem cumel
<oGGy> a byl na zivu?

<swamper> kde to zije tam je mattoni
<yp> chcipni komercni hiphopacka kundo

Komentář: reakce na pokus o oziveni diskuse - #ibryle@EFNet

* spity by chtel mit image
<spity> arnolda schwarzeneggera :)
<D-Evil> image je na nic
<Plnt> spity: ten uz je nad hrobem
<D-Evil> nasleduj instinkt
<D-Evil> chcij do umyvadla :)

Komentář: czfree.net

<a> achjo
<a> tak sem zjistil, ze velkou cast ctenaru myho webu tvori lidi ze zvlastnich a pomocnych skol
<Liskni_si> lol
<a> logy sou kruty :(
<p0l0us> :DD
<scippio> a: a co tam mas tak pro ne pritazlivyho ?
<a> nevim
<a> pcsvet.net
<p0l0us> a: se nediv, kdyz rozdavas linky jenom spoluzakum ...
<ondras> LOL

Komentář: #czf@czfree.net

<littleli> hele
<littleli> pruser
<littleli> mam rozbity gentoo
<littleli> a ted poprve vidim ze se to neumi samo opravit
<littleli> :)

Komentář: :))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.