Hlášky hodnocené záporně uživatelem „robdrak“

<a> Máš prášky na sklerózu??
<b> Mám, ale zapomínám si je brát...

<a> "Léto odejde po sychravém čtvrtku, o víkendu se začne vracet"
<a> jednoduše řečeno - v pátek bude pršet

<a> Halo?
<a> -!- Has Joined
<a> -!- Has Quit
<a> -!- Has Joined
<a> -!- Has Quit
<a> -!- Has Joined
<a> -!- Has Quit
<a> -!- Has Joined
<a> -!- Has Quit

Komentář: Quit and join challenge...maybe

<a> stáhl sis ten Team Fortess
<b> ne
<a> proč?
<b> Šel jsem si ještě pro jídlo a po cestě jsem potkal Honzu a ten měl nějáké debilní kecy tak jsem na něj zakřičel ať jde do prdele bohužel to slyšel nějáký bouchač tak mi dal přes držku že se mi ještě teď točí hlava tak jsem šel domů a po cestě jsem potkal psa nějak mu zavoněl můj oběd a aby ho ukořistil kousl mě do ruky ,pak jsem přišel domů spadl jsem ze schodů a zlomil si nohu a teď se chystám do nemocnice
<a> To jako fakt?
<b> Ne ,přišel jsem domů udělal jsem si Kafe poslouchal beatles a teď jdu do hospody a na nějáké Team Fortess ti seru

<a> kdo to tu tak hrabal?
<b> Bohumil

Komentář: shrnutý koberec

<ONA> To ale předtím nebylo tolik filmů na internetu ke stažení, ne?
<ON> A kdy předtím myslíš?
<ONA> Noo, když ješte nebyl internet

Komentář: No to asi vážně nebylo :D

<a> Tak se mi narodil bratr!
<b> A je to holka nebo kluk?

Komentář: Předem připravené otázky se občas nepovedou :D

<a> zastrelte me
-!- smrt has joined #geocaching.cz
<a> hm
<smrt> hm

<klučina> hele ptomiň že píšu tak pomalu ale píšu jenom dvouma prstama a vůbec na to nevidim...:(
<frajer> OMG... Tak zmáčkni Alt+F4 zapíná funkci podsvícení tlačítek.
<klučina> Díky MOC...
-!- <klučina> has quit

Komentář: tak, tak když je někdo naivní...:D

<a> Když jsem si čistil zuby tak jsem si normálně přišel ke koši
<a> a vyhodil jsem si zubní pastu... Nevíš proč?
<b> asi proto že jsi k tomu koši nepřišel speciálně...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.