Hlášky hodnocené záporně uživatelem „KaseO“

<a> tak jsem si objednal picu
<b> :D co?
<b> sis koupil kapicu? :D
<b> jo uz vim :D
<b> objednal sis pizzu..ses kokutek ze to pises jak picu :D
<a> :-D... no jo :-D

Komentář: neni pica jako pica :)

<johnny> tady tu holku chci kamo
<frajer> tady tu?
<johnny> jo
<frajer> tu jsem vohnul 3 krat
<johnny> kecas.
<holka> ahoj frajere, pod semnou
<pozdeji> ..
<johnny> no tak ted uz 4 krat

<on> Co kdyby jsi mě zahřála? :)
<ona> tak já ti pošlu tepelné vlny přes ICQ

<Netka> Díky za pomoc, jsi fakt moc hodný...
<Luky> A ty máš velký kozy.

Komentář: Já o voze, on o koze :-D

<a> co je vlastne DND<
<b> DO NOT DISTURB
<a> aha...
<a> myslel som si ze DO NOT DAMAGE

Komentář: a to že hrá WOW

<a> koukam co bych si uvaril.. X)
<a> davam do online kucharky na netu ingredience
<a> zadávám: paprika, rajčata, sýr, cibule, pivo
<b> a co si našel
<a> no tyvole jako první mi to vyplivlo recept: PEČENÉ SELE
<b> omg
<a> a pod tim napsáno MÁTE: Pivo
<a> CHYBÍ VáM: Kmín,sele
<a> X(

<ona> to neni mozne ako moze jeden test skazit cloveku cely den
<on> ak je tehotensky, tak to hej
<ona> tehotensky to neni
<on> tak potom uz len IQ test

Komentář: FB konverzacia, skoro som umrel

<a> dnes sem zazil opravdu komickou scénu
<a> byl sem u znamiho a on tam wokna 7x vic dojebany
<a> ultimejtka to myslim nebyli
<a> ale jelo mu to tak hrozne pomalu, ze sem ho vyhecoval at ukaze vlastnosti PC
<a> az konecne to po 20s vyjelo, tak sem se nestacil divit
<a> on chudak, 512MB ram, nejaky pentium 3 myslim s 1,8Ghz nebo co to bylo za chuj, o grafickou kartu uz sem se radsi ani nezajimal, no ale byl to zajimavej pohled
<a> dat to dohromady s mim atomem na Ecku tak by sme tam mozna rozjeli i hledani min
<a> jo a nejvetsi rana, pry mu to instaloval nejakej chlapek, bejvalej policajt, pokud bengaci maji takovy experty, ze chudakum daji sedmièky na uz jen tak mrkavej problem jako sou tak maly ramky, tak to asi taky na služebnách vypada!

<Phorbo> ale icq tu bylo driv nez facebook:D
<HardcoreSHIFT> dinosauri taky a kde sou? v moji nadrzi

Komentář: co bylo driv... vejce nebo dinosauri?

<a> stipnite ma niekto nech viem ze nesnivam
<facebook> uzivatel <b> vas stuchol. chcete stuchbur spet?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.