Hlášky hodnocené záporně uživatelem „arxarios“

<a> Čau. Co děláš?
<b> Koukám na TV.
<a> Aha, takže v poklidu sleduješ reklamy a občas ti tam skočí nějakej film?
<b> Tak nějak no. Teď dávaj reklamu na Milka Softíky. Už teď vidím, že to bude kurevsky malý, toho krému bude kurevsky málo, ale cena bude kurevsky vysoká. Nemám rád hromady těsta a málo krému!
<a> Tak si kup Nutellu, ta je bez těsta.

<a> Nevíte, kde se dá sehnat mládě lenochoda?
<b> Ty vole, nemluvila s tebou náhodou moje přítelkyně? Ta má teď lenochodí mánii. Viděla o nich dokument v televizi a od té doby slyším skoro pořád jak jsou roztomilí a přítulní.
<a> Nevím o tom. Já se k nim dostal nějakou oklikou přes nahou fotku Kristen Bell.

<a> Mam to hotovy, ale nefunguje to!
<b> Idealni stav
<c> Normalni stav
<d> Poslanecky stav

<a> Rychlej dotaz: kdyz rootnu tablet muzu tam pak narat jakoukoliv ROM?
<a> A musi byt ta ROM vylozene pro tablety nebo muze byt aji pro telefon?
<a> Nevis?
<a> Tak jinak - root asi neni ten pojem co poptavam, proste tam chci nahrat vyssi verzi OS ale oficialne pro ten tablet neni
<b> Musis odemcit bootloader, nahrat custome recovery, flashnout root binarky a pak uz muzes prahrat jakoukoliv romkou, kter by mela byt primo pro tvoje zarizeni
<a> Super, skoda jenom ze na mne mluvis latinsky :)
<b> Tak to zkusim cesky: ti to prehraju ;-)

Komentář: Android svetem nezasveceny dostal svuj prvni android

<a> Potřebuju vytvořit nějaký psycho temný intro na začátek alba které budem točit.
<b> Psycho temný intro? Mohu ti nahrát pekelné mlčení mé ženy.

<Jitka> Co děláš s počítačem, když je venku bouřka?
<Jakub> Začnu si rychle stahovat seriály, než mi padne net.

Komentář: Při bouřce občas spadne na dlouhou dobu připojení.

<A> čau to nepochopíš..
<A> píšu <C> jak se má..
<A> přišla mi odpověď,že fajn,že je v Bratislavě na drumech..
<A> tak se ho ptám jestli na slovenských drumech..
<A> odpověď:ne vole na Italských a hrajou tu špagety..

Komentář: RUBEM

23:46 <muff1n> (23) radsej chod spat, deti maju o desaitej vecierku
16:32 <SHADOW_KILL3R> (11) noc je este mlada, ja som do tretej kokotko

21:15 <Schnitzel> hele, chceš něco zkusit?
21:15 <Jirka> No?
21:16 <Schnitzel> Taková věc, najdi si příkazovej řádek, najdeš ho možná jako CMD
21:16 <Jirka> No mam
21:16 <Schnitzel> Napiš tam přesně tohle do detailu: shutdown -s -f -t 00
21:17 <Jirka> Co to bude? Nějaká levárna? :D
21:17 <Schnitzel> Nn, zkus to, uvidíš
21:17 <Jirka> OK jdu na to
21:32 <Jirka> Ty hajzle!

Komentář: Neznalost neomlouvá :D

<a> Já jet autem do Ruska, tak si na střechu přidělám kameru s rybím okem, aby měla záběr pokuď možno 360°.
<b> Já jet autem do Ruska, tak si na střechu přidělám MG-42…

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.