Hlášky hodnocené záporně uživatelem „KaseO“

<a> Tak dneska při matice sme udělali za hodinu jeden příklad...to je docela slušnej výkon na to, že <b> není zrovna nejblbější :D

Komentář: přitom

<a> co hraješ ?
<b> cestu na WC.
<a> mm, max lvl.
<b> mimo hranice lvlu.
<a> ban ?
<b> majitel serveru.
<a> já hostingu.
<b> ředitel Zeměkoule.

Komentář: konverzace na skypu :D

<a> Zdar
<b> čau
<a> tak co jakto jde na autoškole?
<b> jo dobrý dneska mě i učitel pochválil.Měl ale taky dobrou hlášku:D
<a> jakou?:D:D
<b> Jedu si pěkně a učitel na mě drž ten volant pořádně..,tak ho pevně chytnu,a on na mě nemačkej ho zase tolik jinak ti z něj poteče pomerančová šťáva!:D:D:D
<a> :D:D

<on> proč ty policajti prostě dělaj "preventivní" zásahy?
<ona> aby nezmlatili i nevinny lidi
<ona> to je ten duvod....
<on> no, právě ty těhotný ženy a děti jak rádi mlátíme
<ona> normalni clovek uz na ten fotbal nemuze ani jit
<on> ne, protože by ho tam snědli
<ona> ne nema to cenu....

Komentář: jsem rád, že ještě žiju když je to taková válečná zóna ty stadiony...:D

<Migy> Dneska "House Párty"
<> Kdy a kde?
<Migy> Teď u mě...
<> A kolik vás tam je?
<Migy> No,jen já....

<a> Kam v knihovně zařadit knihu o masturbaci???
<b> Do oddělení "Udělej si sám" nebo "Šikovné ruce"...

<a> můj komp je jako motor u A-10
<b> to má takovej výkon?!!
<a> ne, dělá takovej bordel

<a> sakra  jakto že to máš tak dlouhý? :-p
<b> nejspíš geny z otcovo strany :D

Komentář: kámoška se ptala na neobvyklou délku protokolu na chemii :D

<ďáblice666>




díky :)
<ďáblice666> ježiš
<ďáblice666> jsem prsama mačkala mezerník když jsem psala :D

Komentář: Aneb psaní všemi dvanácti :)

<A> bože, strašne vám závidím, že idete zajtra a aj v piatok do školy, zatiaľ čo ja budem spinkať aspoň do pol10 :) Peace :-*
<A> Ráno vstaneš a od 10 do 10 budeš na FB zhorší sa ti zrak o 0,0001%, priberieš 0,5 kg ... všetko daj 2x - Krásna predstava :))

Komentář: Krástna predstava :) Škola je zrazu dobré miesto :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.