Hlášky hodnocené záporně uživatelem „BooBee“

<ona> no :D ja byla v drogerii pro takove celkem nezbytne veci a 200 v pici :D
<ona> skoro doslova :D

<a> a máš něco od Applu?
<b> jj, reklamní propisku...

<a> cuz
<b> zdarek, des do skoly?
<a> ne, a az se vrati segra tak ji zabiju
<b> copak?
<a> rano ze se vysprchni vid, nastavim si na patou buďála, zazvoní, probudim se, du chcát, este si skocim do pokojiku pro trenky, du do koupelny, frk samozrejme ze tam je segra...
<a> se s ni chvilku pretlacuju o dvere, pak mi dojde trpelivost votevru, pustim z kohoutku vodu a postříkám ji
<a> tak řev jak prase že si bude muset mejt vlasy a tak... no konečně se sprchuju... segra zaklepe na dvere od sprchy, vystrčim hlavu a fik, pepřák

Komentář: kámoše ségřinec asi nerada prohravá

<a> Hádejte, co mi ten můj debil napsal!
<b> Našel si jinou? Je gay? Klátí tvoji nejlepší kámošku?
<c> To jeste nemusi mit oznaceni debil ne? Tak co ti napsal?
<a> "Budeme kamarádi?" :´(
<b> Zmetek!
<c> Hajzl!

Komentář: ženy...

<a> Musis to pryjmout
<b> jezisi... přyjmout... ty snad nechodis do skoly
<a> a proc bych se zdrzoval s hackama a carkama ty si asi nejakej sprt

Komentář: Asi maji spatneho cestinare

<a> zdar
<b> zdareec
<a> co delas?
<b> ale, cestuju
<a> kam?
<b> do Alp
<a> ja taky :D, s kym jedes?
<b> ale s Bontonem do Italie
<a> ja taky! :D kde sedis? :D

Komentář: QIP mobile :-)

<a> Víš jak mi <c> slíbil ten photoshop ze školy?
<b> jj už ho máš?
<a> dneska mi dal flashku, ještě se chlubil jak je krutě okrad, znáš to... :)
<a> jenže doma mě radost přešla, otevřu flashku a tam jen zástupce...
<b> polotovar :D

<a> hele, dneska sem dostal našeho učitele tělocviku
<b> toho, co má tak rád CS?
<a> jj
<a> při vybírání týmu před fotbalem nám dal na výběr. Buď řekneme 1 a půjdeme k červenému týmu, nebo řekneme 2 a půjdeme k modrému týmu
<b> a co si řekl ty?
<a> 6

<kopr> já tě zabiju :D :D
<michal> IDDQD
<michal> ted uz ne :D
<kopr> XD

<a> Tak sem řekla Káje, ať za tou účou zajde, že ju má stejně nejradši, tak ať de přemlouvat...
<b> a Kája nechtěla? :D
<a> Kája se začla rozčilovat: "Proč já, beztak jen na mě bude kvílet a říkat KÁJO KÁJUŠKO, bla bla bla bla..." no prostě ju nehorázně parodovala skřehotavým hlasem...
<b> a do toho přišla úča? :D
<a> Kdyby jen to :D... Káje za zády se objevila úča, chvílu vyjeveně zírala a pak si jen provokativně odkašlala...
<b> a co Kája? :D
<a> Kája sebou trhla, otočila se a klidným hlasem řekla: "jee, vy ste se poznala?" :D :D :D

Komentář: školička... :D to úča nedala :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.