Hlášky hodnocené záporně uživatelem „ToyMachine“

<a> sry,-čistim-klávesnici-a-zrovna-to-odnáší-mezerník...:)--nejez-marmeládovou-koblihu-u-počítače..

Komentář: ...a hlavně ne dírkou dolů.. :)

<a> No jo, babičky jsou ze starý školy, ty vstávaj brzo, aby vzbudily kohouta.

<on> Už si vybrala, na co pudem do kina?
<ona> se koukni taky ty...
<on> mě to je celkem jedno, stejně tam nejdu za účelem koukat na film..si to pak stáhnu

<a> A jestli to nepude tak to budes muset nainstalovat znova... nacisto

<a> čus mám problém
<b> slyšim
<a> změnil sem si nick a mám furt tenhle starej
<a> co s tim?
<b> odhlásit a znova přihlásit
<a> skusim
<a> díky máš to u mě :)
<b> np

Komentář: nejmenovaný "dětský" herní server

<Lucia Beau> ííííííííp
<Elvenisko> ejha stalo sa daco? :)
<Lucia Beau> prečo?
<Elvenisko> tak ííííííííííííííííííp :)
<Lucia Beau> iiiiiip je pozdrav
<Elvenisko> DNS serveeeeeeeeeeeeer
<Lucia Beau> prosim?
<Elvenisko> to je pozdrav
<Lucia Beau> ahaaaaaaaa

Komentář: informatik vs. BFU

<k> hele já se bavím o bibli,
<k> se mnou je to momentálně nijak...
<k> do nedávna aktivně
<r> počkej mluv normalně bez bible
<k> tak si vyškrtni první řádek

<a> Já bych ty AFK hráče v Battlegroundech banoval, misto nich tu mohli bejt uzitecny lidi..a jeste si daj DND.. me po*er
<DND-Peisek> Ty toho nadelas, treba musel rychle odbehnout od PC
<a> Jo, rychle odbiha uz 6. kolo.. :/
<DND-Peisek> No, ale stejne je to JEHO HRA NE?!..mu do ni nemas co kecat..
<DND-Ursak> Peisek : Proto mas radsi DND co ty AFKaři..
<DND-Ursak> Aha.. :D
<Lethorn> xD..se ti povedlo..:D

Komentář: World na jednom Free serveru.. (WoW)

<Martin> Example - Won't Go Quietly , Example - Kockstarts
<Martin> daj si :)
<Nightm4re> kámoš dával na FB...ten trance maník :-D
<Martin> dobré je to :)
<Martin> to je skôr elektro
<Nightm4re> je to kickstarts ne kockstarts...ty prasa :-D:-D:-D

Komentář: ...myslím že celkom podarený fail :)

<m> hej to je luskusní jak dokonale vonim po tom sprcháči.... smutný je že ráno projdu jídelnou a budu smrdět jako tejden stará pomazánka :(:(

Komentář: ach ta introvská jídelna :( :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.