Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Yukina“

<b> v kolik si šel spát ???
<a> nevim ale vztaval sem v 9
<a> skur*eny kostel svolaval stare babky k nedělní mši a mne nenecha vyspat

Komentář: kamarad po parbe

<A> notak už mam nainstalovanej PC pěkně všude plný werze win7 hh licence od microsoftu
<B> od microsoftu, jo ? já čekal že to budeš mít od icq ty vole

Komentář: Nečekaně

<a> Hey... :D si prohlížím fotky jedný holky a nějaká kámoška jí k tomu napsala ,,jezuuu ty jsi zlaticko ♥♥♥♥" a já četla ,,ty ježibabo jedna!!" :D

<a> SAKRA! cekej
<b> co..?
<a> no to me poser
<b> copak?
<a> soused nade mnou prave soupnul z okna telku XD
<b> dyt je pul ctvrty rano :D :D
<a> zas neco defenestroval
<a> ted to byl gauc :D
<b> pokud to za letu neřve je to ok ;D

Komentář: bydlim na ctvrtem patre :D

<a> nie, ma dedka, na toho sa vyser
<a> .. síce to vôbec nie je zlý nápad :D
<b> ty skurvený fekalista :D:D:D

<a> a to na tom bycikly, tak to si ty !!
<b> ...
<a> však som dal tie I/Y naopak ?

<a> jsme na tom stejně
<b> to ne, já neumřu na rakovinu plic

<Petr> Neska se mě na tebe ptala mamka
<Honza> Jooo? A co řikala? Je fakt kus, nemáš ponětí co všechno bych s ní dělal :D
<Petr> Hehe myslim že mě to nezajímá tolik jako spíš mamku která právě stojí nademnou

Komentář: Honza už asi na návštěvu nepřijde...

<a> fuuuuu
<b> jak špatně promazaný klakson...
<a> TŮT TŮT

<a> sms-ka od <b> "Tx vole mty s kamosem chce r9oofilne vosokat mocuchu a ona nikd nekita pica rd" - Kto to rozlúšti má u mňa uznanie :D
<c> "Ty vole my s kamosem chceme zoofilne vošukat mouchu a ona nikde nelítá piča xD"
<c> Máš to zadara. :D

Komentář: prekladateľ naozaj má môj obdiv...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.