Hlášky hodnocené záporně uživatelem „mickelangello“

<> No, já si občas čtu ty tvoje statusy a mám ponětí, že jsi přeskočila století. Jsi možná budoucím průkopníkem nové češtiny, ale prosím tě, já jsem Tě slušně požádala... No nic, já se zeptám jiných lidí. Jsi šíleně namyšlená, sestřenko. Víš, že jsi pěkná, ale to je asi tak všechno :)
<Respondentka> :D:d:D newim kdo je v jinem stoleti a neber me jako sestrenku prosimte dik..a s tou cestinou a co jako? ...nejsem chytra a je mi to jedno..aespon nejak vypadam narozdil od nekoho.:D a naymslena se ti zda..pac ty zijes nekde jinade tak si myslis o vsech z ejsou namysleny.:D prober se twl.:D

Komentář: zkrátka rodinná láska

<a> Nechala jsem tam mobil a ted nebudu vedet, kolik je hodin.
<b> Tak az bude osm, tak ja te prozvonim, at vis, kolik je hodin.

* mamka se připojil k Hlavní místnost
<mamka> dobrý večer, <a> spát:_)
<a> Tak by mě zajímalo, čí je to mamka.
<a> Aha, už vím.

<a> se proste zitra do ty skoly skrz snih nedostanu
<b> no ja musim kvuli absenci, i kdybych kvuli tomu mela vytahnout sanky
<a> a posles mi pls tu maturitni otazku?
<b> dyt uz jsem ti ji poslala
<a> tvl to kvuli tomu snehu nechodej uz ani emaily?!

<a> thaq ja walinqam do spršky... trošku se vopláchnout
<b> nerozumet reci tveho kmene
<a> no vošplejchnout prdel

<On> a muzu se zeptat kolik vazis ? x)
<Ona> 20kg :(
<On> Coze??????
<Ona> promin mam tezke kosti :(

<A> Dlouho jsem ho tu neviděl.
<B> Už sem nemůže.
<A> Jakto ?
<B> Dostal pernament.
<A> Ahá, a na jak dlouho ?

Komentář: Counter-Strike Navždy ! :D

<A> Vážení truchlící, dovoluji si oznámit, že v požehnaném věku několika let skonal suverénně nejstarší obyvtel našeho aquaria, zvaný ancistrus altus, sešlostí věkem. Dovoluji si oznámit, že drahý zesnulý byl již sprovozen z tohoto světa-bezbolestně, záchodovým potrubím. Jménem všech pozůstalých otec, bratr, máma (ta jediná to ještě neví). Čest jeho památce. P.S. Aquarko vyčistím, poněkud smrdí...

Komentář: Aneb jak se otec loučí s rybou

<a> oné práve sa mi zlomila hokejka
<b> ?? :O synátor doniesol asi vela 5tiek ked sa zlomila :)
<a> nie,dnes nebol v škole lebo je chorý, ale žena mala blbé keci ;)
<b> tak nech ti este kupi novu hokejku a bude nam hej
<a> zatial to klasifikujú ako ublíženie na zdraví ale keď ju donútim kúpiť hokejku tak to bude ozbrojená lúpež :)

<b> no vys co ja bich moh myt z cestiny jednicku kdybi si na mně nezased ucytel
<a> tak to každopádně...

Komentář: Za všechno můžou učitelé...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.