Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<sheppard> Hej lidi mrkněte FB končí! Mark to potvrdil! odkaz (anglický magazín)
<Druid> HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Edit : Všimni si o čem ten deník píše. Obamová je těhotná, Velká chobotnice zabila rybáře, Létající osel umřel.... Tvl ty jseš pako.
<Brejlounek> HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! combo x2!
<Peeter> ty jsi vážně blbec sheppard :DDD
<Rion> Debilita.. Ale zasmial som sa dobre
<ipq> Úprimne: FAIL
<Kešu> Počkej Sheppe, tys nepochopil, že to bylo myšlený jako fail? *** je spíš humoristickej deník, Mark Zuckerberg řek něco o konci FB, ale FB ty zprávy potom dementoval.
<sheppard> mamí já jsem [cenzura] :D
<DDL Blue> Borec... ...takhle sem se tu nestrapnil snad ani já :D
-!- přezdívka changed the topic of #Facebook končí! Konečně? to: JSEM [cenzura]

<A> tak jasny toho se neboj stebou nebude nuda
<B> hlavně s mojí kamoškou ;-)
<A> S jakou ?
<B> anča dlaňová
<A> čeky du se podivat na fb,jak se menuje presne?? na fb?

Komentář: Facebook nás ovladl :D

<f> Žerte nanuky!..
<a> Tak na se čeká?
<b> Checkujem, dicksoni...
<c> Boha to ty chcekuješ aj IP, ne?
<d> Aj ulici.
<e> A providery.
<f> Vidíte, proto žeru nanuky.

Komentář: Odpolední dotka a čekání na check.

<A> Aj tak sama nevieš o čom sme si písali.
<A> nerolluj hore
<B> jaj
<B> čo nemam rollovať
<B> chapem, ja že myslíš rolety
<B> :D:D

Komentář: Moja hlúposť

<Kubi> heeeeeej ja uz chci toho golfa a jezdit si pro nahradni dily

Komentář: milovnik retro aut :-D

<A> Vieš aký je rozdiel medzi slovenskou a českou MHD ?
<B> Netuším.
<A> Keď sa hlási zastávka.
<A> Slovenská MDH : Hlavná stanica.
<A> Česká MHD : Hlavní nádrží, vole.

Komentář: Česi a to ich "vole" :-D

<status> Asi se z tý matiky už doopravdy zblázním. Dneska se mi zdálo, že jedu autobusem, který byl uvnitř celej popsanej limitama a já je ani za boha nemohla vypočítat...a pak ke mně přišel revizor a chtěl po mně, abych mu definovala Saurussovo pravidlo...
<komentář> A uvědomuješ si, že jezdí jenom autobusy s číslem 0? Teda...když je zderivuješ...

Komentář: Vždy je dobré vědět, že v tom člověk není sám...

<a> Já to říkám furt, že jsem se narodil ve špatném těle
<a> Měl jsem být arabským šejkem nebo monackým knížetem...
<b> To je teda dost chabý...
<a> Sám jsi chabý, jako co by ses chtěl teda narodit ty?
<b> Jako lysohlávka, byl bych vážený a oblíbený...
<b> Oblíbený pro schopnost být skvělým společníkem, váženým pro svůj klobouk!

<a> Znas ten pocit, kdy citis prd pred nebeskou branou a svaty Petr se pta, jestli ma otevrit?
<b> ano
<a> Tak si predstav tu situaci, ze rika: "Mame tu prd na odbaveni!" Mozek: "Nikdo v dohledu, flight check complete!" Sverac: "Go, go, go!"
<b> :D:D:D
<a> Nervova zakonceni na zadku: "A kua, tohle nebyl prd..."

<a> slovaci maj zoznam jo :D
<b> www.zoznam.cz
<b> očividně jo :D
<b> hmm nejdřiv to vypadalo že tam nemaj péčko
<b> ale maj tam sekci: urob si sám :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.