Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“
<sheppard> Hej lidi mrkněte FB končí! Mark to potvrdil! odkaz (anglický magazín)
<Druid> HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Edit : Všimni si o čem ten deník píše. Obamová je těhotná, Velká chobotnice zabila rybáře, Létající osel umřel.... Tvl ty jseš pako.
<Brejlounek> HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! combo x2!
<Peeter> ty jsi vážně blbec sheppard :DDD
<Rion> Debilita.. Ale zasmial som sa dobre
<ipq> Úprimne: FAIL
<Kešu> Počkej Sheppe, tys nepochopil, že to bylo myšlený jako fail? *** je spíš humoristickej deník, Mark Zuckerberg řek něco o konci FB, ale FB ty zprávy potom dementoval.
<sheppard> mamí já jsem [cenzura] :D
<DDL Blue> Borec... ...takhle sem se tu nestrapnil snad ani já :D
-!- přezdívka changed the topic of #Facebook končí! Konečně? to: JSEM [cenzura]
<A> tak jasny toho se neboj stebou nebude nuda
<B> hlavně s mojí kamoškou ;-)
<A> S jakou ?
<B> anča dlaňová
<A> čeky du se podivat na fb,jak se menuje presne?? na fb?
Komentář: Facebook nás ovladl :D
<f> Žerte nanuky!..
<a> Tak na se čeká?
<b> Checkujem, dicksoni...
<c> Boha to ty chcekuješ aj IP, ne?
<d> Aj ulici.
<e> A providery.
<f> Vidíte, proto žeru nanuky.
Komentář: Odpolední dotka a čekání na check.
<A> Aj tak sama nevieš o čom sme si písali.
<A> nerolluj hore
<B> jaj
<B> čo nemam rollovať
<B> chapem, ja že myslíš rolety
<B> :D:D
Komentář: Moja hlúposť
<Kubi> heeeeeej ja uz chci toho golfa a jezdit si pro nahradni dily
Komentář: milovnik retro aut :-D
<A> Vieš aký je rozdiel medzi slovenskou a českou MHD ?
<B> Netuším.
<A> Keď sa hlási zastávka.
<A> Slovenská MDH : Hlavná stanica.
<A> Česká MHD : Hlavní nádrží, vole.
Komentář: Česi a to ich "vole" :-D
<status> Asi se z tý matiky už doopravdy zblázním. Dneska se mi zdálo, že jedu autobusem, který byl uvnitř celej popsanej limitama a já je ani za boha nemohla vypočítat...a pak ke mně přišel revizor a chtěl po mně, abych mu definovala Saurussovo pravidlo...
<komentář> A uvědomuješ si, že jezdí jenom autobusy s číslem 0? Teda...když je zderivuješ...
Komentář: Vždy je dobré vědět, že v tom člověk není sám...
<a> Já to říkám furt, že jsem se narodil ve špatném těle
<a> Měl jsem být arabským šejkem nebo monackým knížetem...
<b> To je teda dost chabý...
<a> Sám jsi chabý, jako co by ses chtěl teda narodit ty?
<b> Jako lysohlávka, byl bych vážený a oblíbený...
<b> Oblíbený pro schopnost být skvělým společníkem, váženým pro svůj klobouk!
<a> Znas ten pocit, kdy citis prd pred nebeskou branou a svaty Petr se pta, jestli ma otevrit?
<b> ano
<a> Tak si predstav tu situaci, ze rika: "Mame tu prd na odbaveni!" Mozek: "Nikdo v dohledu, flight check complete!" Sverac: "Go, go, go!"
<b> :D:D:D
<a> Nervova zakonceni na zadku: "A kua, tohle nebyl prd..."
<a> slovaci maj zoznam jo :D
<b> www.zoznam.cz
<b> očividně jo :D
<b> hmm nejdřiv to vypadalo že tam nemaj péčko
<b> ale maj tam sekci: urob si sám :D