Hlášky hodnocené záporně uživatelem „robdrak“

<Zuzanka> super uz to budu mit sTAHLY....SAKRA PROC TO PISE VELKYM?
<avp8> =D
<avp8> rika se tomu syndrom velkeho pismene
<Zuzanka> COZE? :D
<Zuzanka> SAKRA... DA SE TO NEJAK SPRAVIT?
<avp8> jo
<avp8> pust shift nebo zmackni caps lock =D
<Zuzanka> heh
<Zuzanka> diky :D

Komentář: I tací uživatelé jsou ;-)

<a> Ideš na DOD?
<b> daj IP...
<a> omg, den otvorených dverí

Komentář: proste DOD

<rendy> --------------------------------------------------------------------------.----.-..........
<max> co?
<rendy> KOCKA MI POSKÁKALA KLÁVESNICU :-)
<max> a já myslel že přecházíš na morseovku :-)

<dc> du cumet na matrix
<paiti> ser na metriks
<paiti> jede dzejms bond ;]
<dc> paiti, ten uz konci
<dc> navic mam doma zlatou edici dvd james bond :)
<paiti> z TVshoppingu? ;p
<dc> paiti, ne, z warfora :D

Komentář: :P

<xXxTRA^^> Jsem na NTB, takže tu mám připojení 56Kbps :-(
<Bonfire> Jsem na NTB, takže tu mám připojení 54Mbps :-)
<xXxTRA^^> co tim myslis :-D
<Bonfire> no fakt :-)
<Bonfire> wifi :-D
<xXxTRA^^> tady to nechytam
<Bonfire> ja mam doma APcko
<Bonfire> jako domaci sit
<xXxTRA^^> ja mam doma LAN 10 Mbps
<Bonfire> jn
<Bonfire> na notebooky je LAN na nic
<Bonfire> kdyz musis tahat kable
<xXxTRA^^> to je luxus, kdezto tady, ve starem meste pod kralickym sneznikem neni ani jedna wifina, kdyz to tu chteli zavest, chteli dat vysilac na kostel a farar to zakazal, ze pry je to dablovo dilo :-D
<Bonfire> lol
<xXxTRA^^> :-D

Komentář: chran nas buh pred wifi :-)

<Bonfire> poustim si tak orlik
<Bonfire> segra ze pry meli v obcance ve skole dokument o rasismu
<Bonfire> zacali tam hrat Bila Liga, a ona si zacala nahlas zpivat :-D
<Bonfire> pak si uvedomila kde je tak pry trapas jak cyp :D
<P4priX> :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Komentář: není třeba xD

<a> ?
<b> ti to spadlo
<a> io v ceste mi stoji jerab

Komentář: wifi :D

<a> Tak... po 3 hodinach jsem se uspesne ubranil proti tresnimu oznameni za hackerstvi :D
<b> :D
<b> skoda :D
<a> Uz na tebe nekdo nekdy takove oznameni podal? :D
<b> ne :D
<b> ja jsem slusnej, ja nehackuju O:-)
<a> >> Dobry den
<a> >> Vcera 18.7.2007 kolem 14h jsme zaznamenali pokus o hacknuti naseho uctu
<a> >> u naseho registratora z IP adresy xx.xxx.xxx.xx. Podle poskytovale
<a> >> MATTES AD, spol. s r. o. patri tato IP adresa Vam.
<a> >> Zadam Vas timto o vysvetleni teto udalosti, pripadne o sdeleni co Vas k
<a> >> tomuto jednani vedlo. V pripade neuspokojive odpovedi, jsem ochotni
<a> >> postupovat i pravni cestou. Prislusne logy pokusu hack samozrejme mame
<a> >> k dispozici.
<a> >> Pri spolupraci s Vasim poskytovalem pripojeni jsme take ziskali kontakt
<a> >> na Vas, takze pripadne trestni oznameni nepujde na neznamou osobu, ale
<a> >> primo na Vas:
<b> :D
<b> cos jim hackoval?
<a> Ty voe to bys neveril...
<a> Normalne jsem pouzil feature na ziskani hesla k uctu... jsem najel na zapomeli jste heslo... a tam jsem dal domenu... jenomze ten email nejde k vlastnikovi... nybrz ke spravci... a spravce te oznaci jako hackera a pokud jim nedokazes ze jsi vlastnik domeny ke ktere si vyzadal heslo (ke kteremu nemas ani zaboha pristup protoze se odesila na email spravce)... normalne udelam link na kterem bude presne pozadavek na vyzadani hesla... kdyz na to kliknes tak XXX na tebe posle tresni oznameni... hehe kam se hrabou viry atd :D
<b> :D
<a> Mas nejake nepratele? Mohli bysme to vyzkouset :D

Komentář: Nový virus typu správce-idiot :D

<Cool> lol :D
<Cool> jak je to nový o prvním sexu na lamerovi tak jsem pro to chěl hlasovat a ověřovací kód byl 0RAL :D
<CZokl> :D

Komentář: náhoda? :)

<dark> žžžžžž (tasil jsem lightsabre) tak se ukaž mistře jedi
<kure> sv_cheats 1 a seš v prdeli
<dark> zavolam admina a pak ses v prdeli ty

Komentář: a doprdele

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.