Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> Nazdar vole, jsem te dneska videl na namesti z autobusu s nakou suknou...
<a> Ty vole, ta byla fakt kus..krasny prsicka, nadhernej zadecek, jsem si predstavoval jak ji sukam celou setou domu.
<a> Kdo to vlastne byla? Vodkud ji znas?
<b> To byla moje mama ty hnusnej nadrzance ! ! !
<a> A k sakru..:D :D ..fakt promin.. :D :D ..do prdele..:D
<a> Hele..a ty asi nechces aby jsem byl tvuj tata co? :D :D
<b> Nenavidim te...

Komentář: kompliment rekneme..:D

<a> ne, proc?...ty mi pises, ze nevis jak se pise otaznik...kdybys nemel vyhuleny mozkovy bunky, tak bys chapal.....
<b> To neee to ja nemam ja je udruju hraju intelektualni hry jako sou treba karty atd...:DDDudrzuju .
<a> karty a csko... boze ty ses rad ze si prectes moji odpoved a jeste premejslis, jestli sis to precet dobre....
<b> no to nepremejslim ae cetl sem to 2krat a stejne to nechapu jako :D

Komentář: bratr zas zahlasil...:D

<Honza> hele tak jsem jí tam napsal "s přáním pevné stolice" a pak jsem nás podepsal
<Jakub> kecáš
<Honza> ...
<Jakub> nelíbí se mi na tom, že za tou stolicí je jako první moje jméno
<Jakub> teď už se jí nikdy nebudu moct podívat do tváře
<Jakub> ještě že se budu moct koukat aspoň na její zadek

<a> <<< <<< užívatelia Skype, vzhľadom na extrémne veľký počet účastníkov pre Skype, teraz počítať 800 miliónov, náš server má vážne problémy. Teraz začala kampaň s cieľom odstrániť nepoužívané Skype účty. Poslať túto správu aspoň 15 ich účastníkov, ktorí sú on-line, aby nám ukázal, že ste aktívny užívateľ Skype. Ak tak urobíte do 2 dní vám bude označený ako neaktívne užívateľa Skype a vášho účtu budú zmrazené na dobu neurčitú—
<b> Uživatelé skype, vzhledem k extrémě vysokému počtu dementů, co rozesílají tyhle zasrané hoax řetězovky má skype server závažné problémy. Nyní začala kampaň s cílem odstranit dementy z databáze skype a zakázat jim opětovnou registraci. Pošlete tuto zprávu do 2 veřin minimálně 10000000000000000 lidem ve vašem seznamu kontaktů, aby se ukázalo, jací jste dementi, že věříte takovýmto sračkám. Pokud to neuděláte, přijde k vám domu mickey mouse a ošuká vám prdel a uřeže prsty aby jste toto už nemohli dál posílat.

<a> Asi zavádzam substitúciu DEJ = (pí + čovina)^2..

Komentář: goniometria vs. dejepis pred písomkami

<a> Hej chlape, sorry za kritiku, ale už by si se sebou mohl něco dělat.
<b> Co tím myslíš?
<a> Furt sedíš u PC, ty špeky z tebe samy od sebe neopadnou.
-!- b is now known as /b
</b> Lepší?
<a> ...

Komentář: Bold

<a> Dneska to učitel hrozně zabil :D
<b> Jakto?
<a> No řikal nám známky na vysvědčení a přišel na řadu <c> prej noo to bude za 5. <c> na něj Jakto? Vždyt mám průměr 4,4. A učitel jen no hele vem si díru na trubku o průměru 40mm a zkus si do ní narvat trubku o průměru 44mm, to taky nepujde. :D
<b> :D no to bych do asi zabil :D

Komentář: konec školního roku :)

<a> A kedy to máš vlastne meniny?
<b> Na Štedrý deň...
<a> TY SA VOLAŠ JEŽIŠ??? xD

Komentář: nie - Adam

<a> Já jsem přečetl více vtipů než ty.
<b> Né já jsem přečetl více vtipů než ty.
<a> Já mám ze všeho kromě informatiky lepší známky než ty.
<b> A co to má společného s tim jestli jsi přečetl víc vtipů než já?
<a> Kašli na vtipy teď mluvím o známkách.

Komentář: To je ale smyslu plná debata :D (krapet odběhl od tématu). :D

<a> Hej oni budou Vánoce, že?
<b> jo
<a> nesnášim ten svátek!
<b> proč? :-D
<a> stupidní strom... zase ho budu mít na balkoně 11 měsíců

Komentář: ICQ ;-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.