Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<on> Ahoj..:) Nechceš kotě?
<ona> jako kotě, co mňouká?
<on> Ne...kotě, co štěká...
<ona> to jede :D
<on> OMG :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Komentář: Inzerát na chatu..

<a> Zdar ty vole.
<B> Čus co jsi to včera vyváděl??
<a> hej já jsem otevřel tu slivovici a pak nevim...
<b> aha tak se ani nepřihlašuj na wow
<a> ty vole já mam ban...
<b> jo jo mam to nafocený... ti to pak pošlu...
<a> velmi vulgární urážky GM a hráčů ?? do p*** jak jsem byl schopnej vubec neco napsat??

Komentář: holt když se někdo ožere doma a nenapadne ho nic nepšího než hrát wow :D

<a> jsi tu?
<c> jo :D
<a> cry with me..preposilam
<b> fajn - torent jsem stahla ale nevim jak z toho dostat ten film, nefunguje mi to nejak
<a> jeeeezis ..tak tohle bude na dlouho ..vuze.com
<b> ?
<a> vuze.com
<a> torrent je pripona souboru ktery slouzi pro stahovani, neni to film ..je to "odkaz" do programu - napr vuze pres ktery pomoci torrentoveho souboru stahnes film
<b> super diky - petr h. mi tu namlouva ze program na to nepotrebuju
<a> ehm tak to bych chtela videt a toho petra h. tez xD
<b> to je spoluzak z infosky - poslal mi ten prvni odkaz
<a> tak nevim jakej odkaz ti poslal, ale az vymysli jak vycucnout z torrentovyho souboru film bez toho aby ten torrent stahl tak mu slozim poklonu :D:D
<a> ta holka studuje informatiku jen tak btw )
<c> koukam ze je to vsude stejny :D

<kamil> hej, co ty tu děláš?
<chrissy> hackuju skynet přes televizor pomocí teletextu

<vasa> a co vaši doma
<misa> jo super oba v práci takže doma mám ted klid
<vasa> jakto že nejsi ve škole
<misa> není mi jakože dobře a co ty?? doma ??
<vasa> ajo ja bych tě hnal ja jsem v mb
<misa> co v mb
<vasa> na netu a za zlatíčkem
<misa> terka??
<vasa> třeba
<misa> tak jo nebo ne??
<vasa> třeba
<misa> běž s tím tvým "třeba" do pr...
<vasa> nemužu tam už mam "jo no"

<a> Tri vety čo človek nesmie povedať policajtovi: 1. To ste museli ísť aspoň 180 aby ste ma dobehli, 2. Podržte mi to pivo kým nájdem vodičák,3. Ja som chcel byť tiež policajtom ... kým som zmaturoval
<b> ta posledna veta mi pripomenula spolužiaka jedneho .. mali sme hraničnu a cudzinecku policiu a major sa ho pytal že <c> vaš otec nieje policajt? ... a <c> že nie on ma lepšiu robotu

Komentář: <b>, <c> su studenti na policajnej akademii

<a> tak co, uz jsi v Ostrave?
<b> nn, hej neuveris co se mi stalo
<b> jedu vlakem do Ostravy a ted prijde pruvodci, tak mu ukazu jizdenku a on prej ze to je jizdenka na patek
<b> ja se podivam a fakt, ta krava u okynka mi misto Ostrava zpatecni dala Ostrava patecni
<a> :D takze jsi zase doma?
<b> ne pisu od kamose z Hranic, kde me pruvodci vysadil
<b> pojedu tam v patek

Komentář: Ani koruna na zmar

<a> jak jsme šli na zkoušku, tak kámoš na mě, že tam ve foyer fakulty, jak jsou ty zásuvky, tak tam u teho sedí jeden týpek a od rána do večera něco paří na svém notebooku, celý semestr
<a> tak víš co, si řekneš, že jsou zkoušky, tak už čekáš, že jak vlezeš těma hlavníma dveřma do toho foyer, že tam uvidíš jen věčně se učící studentky, které ty papíry odloží jen těsně před rozdáním zadání testu a po odevzdání vyplňeného testu vytáhnou z kabelky další papíry a učí se další věc....pak studentky, které mají větší vnady a tak u zkoušek, kde jsou vyučující mužského pohlaví mají hodně hluboké výstřihy a třebas i minisukně atd., a pak mix partije chlopů a bab (bo jinak to v tom počtu ani nejde), kteří se řídí stylem "mámvp***smus" a jdou prostě na zkoušku vařit z vody a opisovat...
<a> no tak tedy vejdeš, rozhlédneš se a když konečně prohlédneš zkrze tu mlhu nervozity, uvidíš kudrnatého týpka se sto kily, obří sluchátka s mikrofonem na uších, okupující zásuvku a sedícího u stolu, jak přes školní wifi paří CODčko, kolem něho chodí buchty jak cyp a on s očima ani nehne od monitoru...
<b> :D on jde na zkoušku a pak, že tam všechny "zabil"

<a> Mě z toho Turba fakt asi šlehne!!!:-(
<b> proc
<a> Než nainstalnu celé to zam*dané BORLANDSKÉ zvěrstvo
<a> tak to po mě chce ještě další 4 programky nainstalit předem
<b> LOOOL
<a> si připadám jako noclehárna pro Turbáka a jeho kamarády

Komentář: nakonec se povedlo;-P

<beny> tvl dneska sem sel do kramu
<danik> no a?
<beny> tak rikam ty prodavacce : toaletak,chleba,sest housek a kondomy
<danik> hmm..
<beny> tak tam tak cekam a najednou prisla a pritahla papirovi uterky,chleba nikde,sest housek a krabicku bonbonu tutti fruty.
<danik> no a ?..tak se spletla..
<beny> no jo ale ja vul zaplatil a pak sem to sel reklamovat se slovy: vzdyt Durexky maj jinej obal ne ?.. :D
<danik> debile.. :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.