Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<Ja> Wich heroes.bmp - Soubor byl úspěšne přijat od <Ladku>.
<Ja> btw nechapem co znamena ten nazov, ak chces napisat ze ktorych tak to malo byt "Which"
<Ladku> wich hero malo byt nauc sa anglicky
<Ladku> sak wich = ktory hero = hrdina .. akoze ktoreho mam dat..
<Ladku> co je na tom ?
<Ja> pockat ty to este stale myslis vazne?
<Ja> wHich nie wich
<Ladku> to je to iste
<Ja> jasne :D a three je to iste co tree
<Ladku> to som nepovedal
<Ja> ale je to asi rovnaka pravda
<Ladku> omg sak to je wich a ne which
<Ja> neni to wich :D wich je tak cesky DJ nic viac
<Ladku> daj si do googlu wich hero alebo do prekladaca wich
<Ladku> wich = ktory, ktore ..z niecoho
<Ja> omg, ty si kde bol v tretom rocniku? :D
<Ladku> anglinu sme nemali v tretom
<Ladku> a v deviatke som mal z angliny jednotku
<Ja> chodil som s tebou do skoly a anglinu sme mali od tretieho
<Ja> uz asi viem preco na strednej prepadas :D
<Ladku> "<Ladku> ty pocuvaj ze wich znamena ktory (z niecoho) a nie Which ? <Jaroušek Sexoušek> wich ? a nie which"
<Ladku> ty si noob miso.. vsade mas wich
<Ladku> daj si google daj si tam wich nieco
<Ladku> a l2english ;)

<a> hoj, kedy mas skusku z Čams ?
<b> v utorok som mal
<a> ako si dopadol ?
<b> E(xcellent) - 53%
<a> bol to az taky masaker ?
<b> ani ee ... tri dni pred skuskou som si nainstaloval dirt3

<a> našel jsem další stránku, kde se člověk naprosto zrube smíchy
<b> lamer?
<a> Freečkařský WoW Fórum...

Komentář: jednou takhle ve 3 ráno..

<a> sem si prave koupil novy HP ...
<b> jaky?
<a> no nejnovejsi, na dvd
<b> dvd snad umi prehravat vsechny ne?
<a> co? no jasne ze jo
<b> ted te nechapu, ty sis koupil ntb na prehravani dvd a pritom to umi vsechny?
<a> lol ja si zadnej ntb nekoupil ... hp je film ty debile
<b> co?
<b> jako Hary Potter?
<a> Hroznou Prdel z tebe mam :D

Komentář: aneb hp =/= harry potter pro informatika :)

<a> hej <b> víš, že <c> má plešku ? :D :D
<b> hele <c> prej máš plešku, ukážeš mi ji ? :D :D
<c> já nemám plešku, já mám jenom místo na hlavě, kde mi neroustou vlasy :/

<Louise> nemate nejaku time management app na android?
<Łuko> kalendar
<Louise> nieco viac sofistikovane
<Łuko> kalendar II
<Łuko> este je tam aj budik pre narocnych

<a> ako sa mas ? :D
<b> pohodicka akurat vstavam :P a ty ?? :P
<a> :D ako sa stavalo vcera ? stihol si bus ?
<b> ani mi nehovor ma chytali smrtelne stavy v tom autobuse :P a <c> podobne... to bolo prvykrat v zivote co som si kupoval sisku ale nie kvoli siske ale kvoli sacku :D :D

Komentář: party na konci semestra

<a> Mám teď takovou podzemkovou chvilku.
<b> Podzemkovou??
<a> Podzemkovou - od slova podzemka (podzemní dráha). Dojídám tu sendvič ze Subway, na stole mám rozložené nejnovější Metro a k tomu mi z YouTUBE hrají Velvet Underground

Komentář: FD ČVUT :)

<a> me honila cervena paprika a chtela me sezrat
<a> ale me ta paprika nechtela pustit domu cekela pred dverma tak sem v -10 stupnich spal pred dverma

Komentář: Už nehul.. :D

<a> Jdu sepsat poslední vůli.
<b> Proč?
<b> Už tě to tu nebaví?
<a> Ty v*le já měl včera salát z okurek z Kauflandu za 5.90,-
<a> Ještě si říkám, sakra, to je cena.
<a> A teď čtu: V Česku jsou nakažené okurky.
<b> Já jsem v klidu.
<b> Chmel by nakažen snad být neměl...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 15 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.