Hlášky hodnocené záporně uživatelem „queeny31“

<> Tos byl zas jak dělo, co? :-D
<B> :-D Moje Játra už jsou zvyklá
<> A co XxXxX?
<B> Hm, tak ta si ještě nezvykla :-(
<> Ty jsi blbec :-D :-D

<a> Hej, už si to četl o tom autě ovládaným myšlenkou ?
<b> Jojo.
<a> Musí to bejt pohoda, nic neděláš a řídíš jenom hlavou.
<b> To zrovna. Jedeš, koukneš z okýnka, pomyslíš si "Jé, jaký by to asi bylo skočit z toho útesu ?" , bum a letíš ...

Komentář: Auto za všechny prachy

<bepa> kdo vyhrál ?
<Thran> šelfa
<bepa> lol ... jsem si řikal "so je kurfa šelfa ?" a pak mi to hned došlo :D

<M> komedie ty státní maturity.."kdyby někomu dopsala propiska, mám tady jednu náhradní..je schválená ministerstvem !! "

<a> to bude asi spatne stazenej ten report
<a> protoze je blbost, aby najednou zaclo to makro takhle blbnout
<a> to je proste dany a ja jsem se v tom nehrabala
<b> no jasny...ale tak...je to jen microsoft :.)
<a> :D right
<b> vlastne vubec nechapu, co proti tomu gatesovi vsichni maj...nebyt nej, tak je hromada ajtaku bez prace

<a> Ten c je vážně idiot.
<b> Už ti to došlo? BTW co zas proved?
<a> Ále volal jsem mu jestli teda dojte na tu oslavu.
<b> A?
<a> No a ten vůl mi řekl že musí najít telefon nejdřív :D

<Citron> vis co to je privatni banka? :D
<honzaf> pujcuje na privatizaci ? :)
<Citron> ne
<Citron> webove rozhrani je na adrese 172.18.0.170 :D
<Citron> Ted se mi to stalo u RB
<Citron> Koukam, proc se nenacita zbytek stranky s vypisem
<Citron> a ono to ceka na 172.18.0.170 :)

10:23:13 <a> spadl server státních maturit, to by mohlo ovlivnit maturity, nemyslíš?
10:24:02 <b> tak kdo to nechal na posledni chvili (vsichni) ted muzou mit problem
10:24:57 <a> mimochodem je něco, co bych měl vědět do IDS?

Komentář: 12:00 začínala zkouška IDS

<A> ahoooj
<B> cau
<A> jak je ?
<B> no nevim jdu na zkousku
<A> tak gl
<A> kup si boty at ses tam rychleji a nejlepe jeste tu stafku s +25 int
<B> xD
<A> distak z toho udelas shivu a uteces jim ^^
<A> nebo mozek a arcana
<A> ale to je low na konci skousky to uz mas regen jak pica
<A> (jakoze poklona ze mas tak vysokej int uz defoultu :D)
<B> mazec prirovnani

Komentář: 2x Hraci Heroes of Newerth :D

<a> Vdaka sofistikovanemu postreku proti plosticiam na nasom skvelom intraku sa podarilo tym buzerantom nie znicit plostice ale doniest ich aj na izby kde vzivote neboli

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.