Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Bori5“

<Ja> Kde ste boli?
<M> V krčme a vypravali sa
<Ja> A čo si si dala?
<M> Chrumky
<Ja> :D:D:D

Komentář: To je tak keď je niekto abstinent :D

<a> Hele, tak jsem přemejšlela a chtěla bych bydlet v Anglii, bylo by to super, chtěla bys taky bydlet v Anglii?
<b> V Anglii, tam to stojí za prd. Já bych chtěla bydlet ve Velký Británii

Komentář: :D Znalec zeměpisu :D

<kikinka200> Ahoj, my se asi ještě neznáme, já jsem kikinka200

<kámoš> Já sem byl na tý kalbě,jak se tam ušlapalo několik těch lidí.
<> To mohl bejt jedinečně festival piva.

Komentář: celkem logický ne

<on> hm popici 38 stupnov
<ona> ???
<on> no teplota .. mam :(:(
<ona> jaj, tak to je dobre. ci?
<on> ? co je na tom dobre?
<ona> tak ja mam viac
<on> si chora?
<ona> jaaaaaj. telesna teplota... ja ze procesor.

Komentář: Když je holka IT-positive :)

<a> Ty vole, za chvíli zase víkend, to by mě zajímalo co budu dělat
<b> jen pro tvoji informaci, je pondělí ;)

<a> a fakt je ti až tak zle?
<b> noo...zajtra asi nepôjdem do ústavu
<b> *školy

Komentář: kto sa v tom ma vyzant...:D

<on> čuss, včera to bylo super ne...vínečko, romantIka ;), si super holka...zas zopakujem :*:*:*
<ona> Bylo to úžasný ;)
<on> Ta tvoje segra ani nic nepoznala :D ta je blbka co
<ona> Pockej jak nepoznala?
<on> vsak s ni chodim...
<ona> vážně :) to ti neveřim, počkej jdu se ji zeptat ;)
<on> COŽE? Nikam nechod....? !!!
<ona> Tyjo tak spolu asi chodíte, zítra si musim vzit slunecni brejle
<on> Idiotko... !!!

<status> Taky už chci, aby mi někdo říkal ty dvě slova...těch krásných šest a dvě písmen. Jsou to ta nejkrásnější slova, které může člověk slyšet :((
<komentář> mám takový dojem, že v případě delšího hledaného slova se jedná o "koitus"

<a> To uz sa neporovnava kto ma vacsi?
<b> Nie teraz je dolezite komu dlhsie vydrzi

Komentář: diskusia o novych NAND :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.