Hlášky hodnocené záporně uživatelem „HOLAS“

<sunriseAvenue> tj, znamy si dal palacinky v ruske restauraci a uz je 2 tydny v nemocnici!
<loco> on to nezaplatil?

<on> mám pro tebe dárek :P
<ona> varuju tě, jestli to bude nějaká blbost!
<on> neboj se , nebude na baterky
<ona> v poradku, nemam rada veci na baterky
<on> ne? proč?
<ona> vazne ti to mam vysvetlovat?
<on> jj :)
<ona> proste jsem tomu nikdy uplne neprisla na chut
<ona> je to hrozne... hm neprirozene?
<ona> mluvici kralicek
<ona> kralicek...kdo to kdy videl
<on> chápu, králíček ...

<ona> Mám takovou otázku, ale nesmíš se mi smát.
<on> No?
<ona> Berou v kině stravenky?

Komentář: Když na kolejích dojdou peníze :D

<a> to je dyskrymynace černejch!
<b> a to je zase diskriminace měkkých i...

<a> Tak co říkáš na tu kauzu s NSA ?
<b> co je nsa ? Narodní Sendvičová Asociace ?
<a> Cožeeeeeeeee ?
<a> To myslíte vážně Kolego?
<b> ne
<a> Moment
<a> Vy Hajzle.
<a> já vědel že ti toho Švejka nemám pujčovat.
<a> jo a mimochodem zapoměn na to že bych ti pujčoval Danteho.

Komentář: Die Kamaraden Aneb Trampoty Dvou Profesoru.

-!- <Pitbull (1)> has joined
<Pitbull> Změn si to jmeno
<Pitbull (1)> Proč ?
<Pitbull> Děléj nebo dostaneš Ban
-!- Pitbull(1) is now known as Bišonek
<Skilla> Ajajaj tohle není dobrý
-!- bišonek was kicked from #Server by Pitbull [Hálo? to je odchytová služba ?]

<a> Nevíš, jak zní první věta impulsová?
<b> No přece „Haló, tady Impulsovi!“

<a> Blížia sa Vianoce. Čo odo mňa chceš? 1. spoločnú fotku, 2. objatie, 3. pusu na líčko, 4. sladkú pusinku na pery, 5. lízatko, 6. ísť na kofolu, 7. pravdu čo si o tebe myslím, 8. 1 želanie, 9. mňa?
<b> pokoj..

<a> Dnes se rozpadne mnoho rodin, v televizi vysílají zároveň Hříšný tanec a Planetu opic.
<b> Planeta opic nebude sedět v koutě.

<A> ku*va! chces slyset dobrej for?
<B> no davej
<A> vcera jsem se ozral jako prase a pochcal jsem se v betli, sel jsem tedy spat k mati do loznice a hadej co? tam jsem se pochcal taky a ted jsme to zjistili
<A> resp, ona si do toho lehla
<A> momentalne mi plni tasku vecma a snazi se me vystehovat, hodlam predstirat spanek

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.