Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> čus, tak jak to vypadá večer s tím spaním - máš volno na koleji?
<b> čest, jj, mám. Jen nám "trochu" nefunguje záchod...
<a> ještě pořád?!
<b> jo :-/ a už přestala fungovat i šuplíková metoda splachování...
<a> šuplíková metoda - wtf? :-D
<b> šuplík v nádržce jako závaží pro správný napouštění..teď i s lahvemi, aby byl těžší
<a> :-D a byl už u vás údržbář?
<b> jo, dneska ráno...a když to uviděl, tak zvolal jen "Panebože!" a odešel...

Komentář: koleje

<a> jsem si říkal, že musím mít pevnější vůli, protože já mám vždy plánů a nakonec neudělám nic. Takže pokud nedodržím ten plán, který jsem ti sdělil, tak se fyzicky budu trestat :D
<b> :D tak kdybych měl tohle praktikovat na sobě, tak na maturitu ani nedojdu

<a> Yeaah, nemusím dělat nejtěžší zkoušku :))
<b> Co?? Jakto??
<a> Mi psal magistr docent, že jsem nesplnil požadavky
<b> A mě nenapíše... háájzl :D

Komentář: Aspoň máme co zapijet :D

<ja> vieš aký to je problém, keď babe meškajú mesiac krámy?
<on> tak si zavolaj údržbára, možno máš upchaté potrubie...alebo si zober zvon a skús si to spraviť sama :)

Komentář: keď chlapi radia v oblasti ženskej problematiky :)

<a> ted sem mezernikem sundal malyho brouka
<b> a co hrajes?
<a> nic :D ten brouk lezl po klavesnici XD

<ja> sex s jednim koho milujes je vzdycky lepsi nez milion cu**ku co ani nepotrebujes
<on> hmm, to je celkem logicky, presto to ma par hacku..
<ja> no hele...az si jednou za**kas tak pochopis o cem mluvim...
<on> no....nelibi se mi v tom jenom jedna vec...
<ja> co se ti na tom jako nelibi?
<on> to AZ!!

<a> Víš, co je nejhorší? Že ten rozhovor je dlouhý a já ho musím upravit - má 2 a čtvrt stránky ve Worldu.
<b> Ve Worldu? To je nějaký nový program, který otevřeš a máš svět jako na dlani?

Komentář: Pravděpodobně nový software od Googlu.

<a> no a pamatujes na <c> ze zakladky? chodil o rok niz
<b> no jen matne
<a> tak zbouchnul mladou kolotocarku a kdyz se z toho chtel vyvlict, jeji brachove ho zmlatili
<a> ted musi jezdit s nema...vybira zetony na autodromu

Komentář: staci kapka...

<ona> Moje kočka se právě lekla vlastního ocasu.
<on> Jo, taky se toho svýho někdy leknu.

<b> ucis se?
<a> hoj... budu se ucit az v 7
<b> dobre
<a> proc se ptas? :D
<b> kdybys rek ze jo tak byc musel taky zacit
<b> a to se mi nechce :D
<a> :D jj, pomuze ti ze sem dneska uz 2 hodiny hral lolko a ted cumim na serial?
<b> jj moc, diky :D
<b> jdu do hospy tak se neuč

Komentář: ach ta maturita xD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.