Hlášky hodnocené záporně uživatelem „schoobi“

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

<a> je 11:20 ok?
<b> čistě teoreticky ano
<a> a špinavě prakticky? :D

<Kabal> nevite nekdo proc nejede fotak ikdyz baterka je nabita?
<KubaCZ> Kabal: a mas tu nabitou baterku ve fotaku?

20:31 <Ona> seš tady?
20:59 <Ona> jsem těhotná
21:02 <Ona> dobrá, věřím ti že tu nejsi

Komentář: Icq ;-)

<a> Včera jsem vyzvedl Martina a šli s jeho čokliskem ho umýt. No pes je to pořádnej, tak že ho vezmeme hadicí. Hadice ale byla napojená do vapky, takže psa vezmeme kousek za barák a tam ho ovapkujeme.
<a> On je dost velkej a hrozně rád se nechává drbat na zádech, takže jsme vapku nastavili na malej výkon a začali jemnou operaci - psí očistec :)
<a> Takže čokl stojí na kraji pole, v jemné oranici a dva magoři ho vapkou sprchujou. Pes si libuje, naklání se ze strany na stranu a jemně začíná poštěkávat - dyvky to dělá, když se mu to líbí. No a tak pridávámě, až vapka fakt jede a pak tam přidám psí šampón, do té nálevky na autošampón.
<a> No a pak pro lidi okolo asi nastalo dobrý divadlo. Vytvořila se obrovská vlna pěny, změnilo to tlak ve vapce tou konzistencí, psa to zarvalo po břícho do oranice, která se úspěšně rozmáčela tím předsprchováním a pes už vydával zvuky jako banda retardovaných opic. No hele, přiběhl nějakej týpek, co že mu to děláme a že zavolá policii a tak.
<a> Ale jak přišel k nám, tech chomáč pěny se vykutal z oranice a začal lítat okolo jak magor a rejt hubou v bahně. Sum a sumárum jsme psa neumyli, ale pobavili okolí :D

Komentář: Pokrok v mytí domácích mazlíčků :)

<Necroshot> tvl :D ty fakeovaný reklamy sou čimdál primitivnější :D
<Figy> Jakto ?:D
<Necroshot> Tak tvl :D dam na piratebay vyhledavat : Harry Potter, a tam reklama, Did you mean : Zkuste Scan Zdarma a Najděte Chyby Slow-PCfighter zrychlí váš počítač !
<Figy> Jo :D to zní věrohodně :D

Komentář: Přece by nelhali...

<a> My muži jsme v podstatě velmi stydlivá stvoření. Vždy když čůráme na ulici, otočíme se ke zdi.

<a> decka jak se jmenuje ta zenska co ma na starosti holandsko?? :O
<b> Beatrix? :D
<a> what the fuck? :D
<b> kralovna nizomzemska prosim :DD
<a> voe ja myslela tu ucitelku co zarizuje vymenej pobyt!!:D

<a> takže bych tě nenaštval čtením bible?
<b> ona je to hezká knížka, když ji bereš jako fantasy

<a> Čus ještě hraješ Lineage?
<b> Ne už docela dlouho ne...
<a> A na jakym serveru?

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.