Hlášky hodnocené záporně uživatelem „mmenie“

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

<a> venku se čerti žení
<b> doma se ženy čertí...

<Dáša> Si to tak jedu autem v zácpě od polikliniky jih, vidím že v pravém pruhu je volno, tak tam vjedu, zařadím se za auto a čekám, až po ČTVRT HODINĚ mi dojde, že stojím v parkovacím pruhu a proto vůbec nejedu....

Komentář: České Budějovice - pondělí a pořádnej déšť..

<a> Co to je? Slyšíte to??
<b> hrozny...
<c> jo to je od petra z kanclu, ma tam svyho psa
<a> Proč ho sem tahá? Tak ať si ho uklidní, mam z toho nervy v kýblu
<petr> musim odsud hned na bus do brna, nestihl bych to domu pro psa
<a> Tak ať neštěká ale!! Nedá se v tom nic dělat!!!
<petr> :-/ hmm moment
<petr> :)) pes byl presunut, lepsi?
<a> Jo, doufam, žes ho nedal na hajzly
<petr> tam by zdechnul pes :D neboj, je tam kde vas uz nebude nijak omezovat v praci ;)
-!- <a> has quit
-!- <b> has quit
-!- <c> has quit
-!- <petr> has quit

Komentář: ..serverovna

<a> Eva a Vašek - Cappucino
<b> Hej lidi žádná sláva, ale 100% lepší než Tokio Hotel !!!!
<c> To je jako říkat, že uhořet je lepší, než se utopit.

<on1> ja mam v zivote jasny cil, vydelavat miliony...
<on2> no to je sice pekne, ale musis si davat aji nejake mensi, kratkodobjeis cile
<on1> to mam taky...
<on2> jaky ?
<on1> vydelavat statisice...
<on2> chce to jeste trochu vic kratkodobejsi
<on1> tak dobre, tak pro zacatek bych moh zacit vydelavat aspon neco

<a> Tak jsem dneska v práci málem umřel.
<b> Ty? Dyť děláš ajťáka na nějakém piko-úřadě tam u vás. To tě napadl nějaký zákeřný PC vir?
<a> To ne. Ale zavolala jedna postarší úřednice, že jí nejede monitor. Tak jsem tam teda progresivně šel. Zkouším základní fintu, kterou vyřeším 50% problémů. Zapnout a vypnout. Nic. hmmm. Divné. Zkontroluju veškerou kabeláž, je OK. Důkladně jsem zanalyzoval situaci a zjistil, že monitor opravdu odešel do křemíkového nebe.
<a> Tak jsem zašel do skladu pro nový, příjdu s ním zpátky že ho nahodím a ta úřednice na mě zoufalým hlasem: Prosím vás. Dejte mi tam ještě nachvilku ten starej. Já tam měla nějaký důležitý soubory na ploše, tak ať si je můžu zkopírovat.
<a> Černo před očima a málem jsem tam sebou fláknul o hranu stolu. Koukala na mě jak na kouzelníka, když jsem zapnul nový monitor a ty soubory tam byly.

Komentář: "ajťácké" voodoo

<a> Ahoj kočičko, co bys řekla na orálek za peníze?
<b> Sorry, nemám prachy.

<a> Hele, pamatuješ jak v jednom díle SGA chtěl Rodney vystřelit z pistole a místo toho mu vypad zásobník?
<b> Jo, proč?
<a> Už vim, jakej je to pocit.
<b> Po koms' střílel?
<a> Po nikom, ale byl jsem na prázdniny u babičky a na koberci ležela mrtvá moucha.
<a> Tak babička řekla, ať tu mouchu vysaju, že ve skříni vedle mě leží příruční vysavač.
<a> Tak ho vezmu do ruky, poprvé v životě, koukám na něj a babička povídá, že se to zapíná tim šedivym.
<a> Vidim tam takovej velkej šedivej čudlík, tak řikám, že dobrý, že to chápu.
<a> To, že se ve skutečnosti zapíná takovym míň výraznym posouvacim jsem se samozřelmě dozvěděl až potom, co jsem jak dement došel doprostřed pokoje, tam triumfálně zmáčknul ten čudlik, čímž se mi ten vysavač rozpad na dvě půlky a všechen ten sajrajt z něj se rozsypal po pokoji.

<ona> život je jak žebřík do kurníku..krátký a posraný;):D
<on> jo ale vy slepice si po něm serete samy!;)

<ona> vcera vecer som nieco skusala a spalila som si kozu.ani nevies ako to boli
<on> lavu alebo pravu kozu?
<ona> kožu ty debil!

Komentář: vidno na co chlapci myslia

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.