Hlášky hodnocené záporně uživatelem „PeteX“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

<Trinity> Pavle, na help desk prave volala nejaka zmatena zenska, ze prej uz pred hodinou zavreli skolku a jestli si teda vyzvednes dceru?
<Pavel> dopr!
-!- Pavel has quit
-!- Jirka has quit
-!- Pepe has quit
-!- Kenny has quit
-!- Server has quit
-!- Big_boss has quit
-!- Jirka has joined #support
<Jirka> Trinity, prosim te posli nam sem sitare, Pavel se prerazil o kabel od switche a vytrhl zasuvku ze zdi

Komentář: Parba po praci, uprostred Doty...

<a> cau
<b> cau
<a> hele kolik ti vubec je?
<b> no jak kdy...
<a> ?
<b> no ráno když jedu busem, tak je mi 14, odpoledne když si jdu vsadit tak je mi 18 a v běžným světě 16 :)
<a> aha :D

Komentář: chameleon :)

<a> Už jsem ti říkala, jak je můj tatík inteligentní? :D
<b> No, co zase udělal?
<a> Jsem za ním šla, jestli neví, kde je ovladač od DVD, že si bez něj nezapnu titulky... on, že ne, ať ho neotravuju, že se zrovna dívá na fotbal. Nakonec se naštval, vstal z gauče a začal prohledávat skříň. Nic nenašel, tak odešel za hlasitýho nadávání do ložnice zčekovat druhou. Já jsem šla k té první, sáhla do prvního šuplíku, kde, jak jsem si myslela, samozřejmě ovladač byl, a šla za taťkem... mezi dveřma se ho ptám "Hledáš pořád?" a ona na mě naštvaně "Jo!", tak mu ukážu ten ovladač a ironicky říkám "Tak kdyby něco, vypadá asi takhle". Za čtvrt hodiny jdu kolem a vidím, že se tatík ještě pořád hrabe ve skříni. Tak se ho ptám, co dělá a on "Co asi, furt hledám, ten tvůj zku*venej ovladač" :D

<a> zrovna se mě táta ptá jestli mi tu de pustit televize na tom notebooku... tak mu řikám že freetv.cz jo :-D
<b> :-D
<a> tak se tu v sobotu večír sejdem celá rodina a budem koukat :-D

<netreba> Ty voe dneska je takovy blbec den
<Lian> jakto? :)
<netreba> Normalne me v parku capla rostenka ze si to chce rozdat, ale pry at si ho prvni umyju ve snehu, no tak jsem cely nateseny sundal rukavice, nabral kupku a zacal snih trochu rozpoustet abych si ho nepodrel, dukladne jsem si ho v te studene brecce vycvachal a co bys rekl.
<Lian> rost mezitim zmizela :D
<netreba> Ne, stala tam a civela na me, ale prisel jsem k ni ze muzem a ona at si ho postavim ze si nechce sundavat rukavice. Tak ja jak pepin ho tam nahanel a proste nic, zarazil se mi tou zimou az do bricha, ona cela vychlamana rekla ze mam teda smulu a sla pryc. A ted me teprve ku*va napada ze to mela asi cele naplanovane abych vypadal jak sulin.
<Lian> Blbeeeeeeeec :DDDDDDD

Komentář: Ze zivota, Zimni nalada :-)

<Wizi> Čus, deš zejtra na tu školní mši?
<Matěj> Dobrý den, tady Matějova mamka.
<Wizi> Dobrý večer, pardon.
<Matěj> Matěj tu teď není, přijde až si vyhoní. :-D :-D :-D

Komentář: Takhle si z lidí dělat srandu =-/

<a> Cau
<b> Cus... Jak je?
<a> Huste... :D
<b> Jak to?
<a> Ty na ICQ nekoktas... xD

<a> tvl vcera sme tu vzbudili bratra :-D ona strasne rvala... ja na ni nervi tak!!! a ona: no tak me takhle nesukej :-D

Komentář: kamos mel zas jednou vecer navstevu...

<a> v tu chvilu by ma neprebrala ani naha XXX :D
<b> ta by ta prebrala :D ale spociatku by si si myslel ze si cez noc nevypol porno :D
<a> :D :D :D :D
<a> nj
<b> tak by si zacal honit :D
<b> a katka WTF? :D
<b> a ty "he takto sa v porne nerozprava" :D
<b> a ona "prisla som za tebou s tuzbou a ty si ides na mne honit ty prasa?"
<b> :D :D :D :D :D
<a> :D :D :D :D :D
<a> a ja ze kurva ten monitor je velky
<b> a zacal by si nadavat ze si chcel new router a nie new LCD :D
<a> :D :D :D :D
<a> nj
<a> a potom by som sa ho snazil vypnut ze ja chcem ist do ubuntu
<b> no a potom vystrek :D
<a> :D
<b> alebo by si sa cudoval preco je to tlacitko take vlhke :D
<b> a potom si uvedomis ze to pica :D
<a> nj ze ho asi pes olizal :D :D
<a> haha :D :D :D
<b> a ona aaaaaaah :D
<a> to by som uz bol aky zdegenerovany :D

Komentář: xD

<Wary> karel got je debil
<Wary> jednou sme ho potkali
<Wary> sme mu s kamosem rekli ze je dement a on se zacal hezky usmivat a nabizet autogramy

Komentář: :D

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.