Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“
<a> konečně sem včera pochopil jak to dělají dealeři trávy
<b> no?
<a> stali sme s klukama dole u *****, a najednou prisel typek s prosikem, jestli prej nemame travu...tak sme rekli ze ne...a on:"A chcete?"
<b> :D :D
<a> Víš co se mi válí ve sklepě?
<b> Začíná to na "P", má to 4 písmena a není to pí*a?
<a> Možná, začíná to na "K", má to 5 písmen a neni to k*nda
<b> kokot? :D
Komentář: pivo Kozel :D
<a> jedl jsi to někdy?
<b> jo, je to hnus
<a> to teda není!
<b> je a tečka
<a> není a vykřičník!
<b> je a všechny nonalfanumerický znaky kromě otazníku
<b> už nevíš co?? hááá! vítěěěěz!
<a> ..a nebo, sežeň mi někoho s kým se dnes v noci vyspím ? . neb běž vyloupit banku ?.. nebo běž... počkej.. pípaj mi hranolky, musím jít dolu
<a> ..nebo rozkaz pípaj mi hranolky, běž mi je nandat !!
Komentář: ..Sháním služku :)
<a> potrebuju tvoji pomoc :D
<b> povidej
<a> co koupit holce k patnactinam? :D
<b> jí nic, sobě šprcky ;)
<a> :D to je jasny ae co ji koupit? :D
<b> antikoncepci ;)
<a> debile :D neco normalniho todle az potom :D
<b> dildo :DDD
<a> ne fkt co
<b> tak vibrator
<a> ne krajkovy spodni pradlo :D
<b> ttp://---.eu/videa/nejnovejsi/detail/5637/
<a> ne fkt co ji mam dat
<b> pusu
<a> to tky :D
Komentář: kamarád konečně pochopil :D
<a> dneska mě máti říká: mikinu máš na věšáku na věšáku...
<b> We need to go deeper!
Komentář: Inception!
<a> jdeme s dobou, i koledy se mění
<a> Hody, hody, doprovody,
<a> dej mi dva tři Masaryky,
<a> nedáš-li mi Masaryky,
<a> dej mi aspoň Palacký,
<a> ČNB ti tiskne nový..
<a> ajo tak to mi zato nestojí a este ktomu mi ten alkohl nechutná
<b> ještě nemáš ten správnej věk...počkej pár let :-D
<a> a navic si nechci ničit jatra
<b> já už žádný nemám:-D
<b> jednou došlu prachy na chlast a já prodal játra a ledvinu :-D
<a> a jeste mozkovy buňky se pritom nici kdyz uz jsem u toho
<b> no, ale člověk jich má slušnou hromádku, takže pár milionů se ztratit může :-D
<a> ja ty svý ztracet nehodlám
<b> máš jich 10 i s těma dvouma blechama :-D
<a> ja blechy urcite nemám
<b> ale jo...ty dvě....Mařku a Julču
Komentář: místo koledování pokec na Aragu
<radek> ja se z zoho mého netu mužu pos*at fakt to je upa naschvál ani sem si to mistrovství neužil jak při těch reklamách to jelo v poho a potom když začali hrát se to kousalo a nemohl sem jet na HD
<radek> ja chci taky rychlej internet až si budu platit svuj tak si koupím ten nejlepšíííííí na světě aby se mi nevracelo trauma z děctví
Komentář: ultrarychlý internet mého kámoše :D
<a> sakra, k čemu ty velikonoce vůbec jsou.. :D
<b> :DD aby tě kluci vošukali? :D
<b> *vy? :D
<b> :DDD jezis
Komentář: překlep! :D