Hlášky hodnocené záporně uživatelem „janko52“

<a> Mně se líbí to "source bohužel nemám"..
<b> to jsem nepochopila :D
<b> myslela jsem, že je to překlep
<b> co je sourec?

<ona> Já tomu počítači něco už provedu!
<on> Njn.. Je to zajímavej vynález.. Je jak žena. Nedá se s tím žít, ale bez toho taky ne :D
<ona> Nesouhlasím. Počítač je jako chlap. Chvíli odolává, ale nakonec vždycky podlehne :-*.

Komentář: pěkně večer na ICQ..:)

<on> No, snad bude hezky..
<ona> Kdyžtak se zašijem někam pod strom ;-)
<ona> To bude intimčo
<on> Nech toho mrzkého kňourání, ty plesnivý chomáčku rektálních chloupků!!

Komentář: Kdo nezná trapslíka, nepochopí

<Shiro_cz> nemám rád hry kde je 10 hlavních postav a není se s kým sžít
<Adder> Shiro_cz: Asi jsi hrozně nenáviděl Lemmings, viď?

<> : Seš nezábavnej člověk, víš to?
<Kamarádka> : Jsem, ale dneska mě navštívil rozum, víš?
<> : Co, zapoměl si kufry?

Komentář: Jedna unuděná kamarádka na skypu xD

<a> na to sa vyser, vsetci ludia su kok**i, len mozes byt milo prekvapeny
<b> ja saom momentalne nemilo prekvapeny, ze az aky kok**i mozu byt
<b> keby bola hlupost zlocin, tak on dostane kreslo uz ako otcova spermia

Komentář: spolubyvajuci sprijemnuje zivot

<a> tak sem koukal na katalog a byli tam 2 úplně stejný kšiltovky, jen jedna byla s rovným kšiltem a ta druhá s normálním
<b> a?
<a> ta s rovným stála o 100vku víc než ta normální, to je nějaká kravina ne?
<b> ani ne, to víš za blbost se platí

<a> Diwrnod mawr, 'n sylweddol oera
<c> přesně tak
<b> Stačilo prostě říct dobrý den
<a> Už druhej supr den, proč se alespoň 2 věci vždy musí pokazit?
<b> Jelikož by pak neexistovala reklama na zlatý pramen jménem radegast, "život je hořký, bohudík..." Taky, nemyslíš že by byl život trochu stereotypní? Btw, je mi jasné že toto je řečnická otázka, ale nemohl jsem odolat, takže se omlouvám za způsobené trauma :)
<a> Nevadí mi, že odpovídáš na řečnickou otázku, ale že v každém mém tématu prezentuješ TV reklamy? Kolik ti sakra platí?
<b> Dost natolik, abych si mohl pořídit nový mobil od vodafonu za zvýhodněnou cenu s internetem na půl roku zadarmo.

Komentář: Diwrnod mawr, 'n sylweddol oera = Dobrý den, opravdu skvělý

<a> Zdar kámo zásek .... Chci otevřít total commander :D a jedu start->mozila,říkám si kurva to sem nechtěl ,tak znova start->mozila ,tak si už řikám do píči to hulení dává a jedu znova to samý asi 3x prostě ta mýš klikala na mozilu... a než si otevřu total commander tak zapomenu co jsem chtěl :D

Komentář: Bong

<a> Twl já už těm "novinkám" nevěřim...
<a> Nedávno tam psali, že lidi se prej zasmějou i špatnýmu vtipu (byl tam příklad: Šli 2 a prostřední upad). A prej je to kůli prostě nákýmu syndromu řetězovýho smíchu nebo co to tam plácali. Tak sem to teda zkusil v hospodě a celejch 5 minut na mě zírali jak na kokota než jim z toho civění vyslo v puse a došli si pro pivo..
<b> Třeba si to měl říct až po tom co se napili x)
<a> :-O

Komentář: No jo!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 15 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.