Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<on> hej a kdy mas to tvoje holcici obdobi?
<ona> :D proc?
<on> ja jen at vim kdy neplanovat to kino :D
<ona> neviem co sa v cechach robi v kine ale tu sa pozera na platno a vyberem nieco s titulkami nech mozes citat :D
<on> to si tam teda nevezmes kratkou suknicku?
<ona> nie u nas v kine je zima :D
<on> tak to pujdeme do kina v CZ aby jsi nemrzla nez si sednes :D
<ona> :D hahaha

Komentář: jednou to snad vyjde :D

<a> dneska jsem zažil spásu a při té příležitosti vynalezl studentský paradox
<a> sedím u stolu, pařím WoW a říkám si, že bych měl raději studovat tu učebnici, co leží metr ode mě, ale jakási temná síla mě stále táhne k počítači
<a> a najednoiu přichází ta spása, dojdou nabíjecí baterie v myši
<b> fakt děsnej odvaz (ironie), tak je jdi nabít ne
<a> no a teď přichází ten studentský paradox
<a> než se odsunout od stolu, vstát, lítat po baráku a shánět nabíječku, pak hledat volný zdroj 230V, vytáhnou to z myši, vložit, dvě hodiny čekat, dát zpět do myši a konektovat, zkrátka moc práce najednou
<a> tak jsem si pohodlně přitáhnul škrabátkem na záda tu učebnici a začal se učit

Komentář: Když je někdo tak línej, až ho lenost vynese na vrchol učených

<a> Tvoje holka?
<b> Která?
<a> No tu cos zdravil
<b> nene..
<a> A proč ne?
<b> Kámoška...
<a> Už si ji ojel?
<b> NE!
<a> Měl bys....

<dwbmb-ntb> a ja sem si dneska koupil supr poznamkovej blok, to mam radost
<dwbmb-ntb> zaujal me tim, ze se jmenuje Monochromo HD :D
<cees> ja som mal kedysi stvorcekovy blok, ktory sa volal XP
<dwbmb-ntb> HD sou hodne magicky pismenka :D
<cees> meni sa len to, ktore pismenka su v kurze

<a> Omg! Zas nemám másto na disku :/
<b> tak si kup větší disk ;)
<a> Na to nejsou prachy ...
<b> Tak smaž všechno porno
* a is thinking
<a> Hele a myslíš že by si mi pomohl s výběrem novýho hdd ?

<a> už jsi začal psát tu seminárku?
<b> ne, zatím dělám hovno...
<a> z čeho? :D
<b> jen tak, z prdele

<a> copak delas?
<b> DOPRDELE!!!
<a> aha...
<a> tak to nebudu rusit v intimni chvilce

<ona> ja mam strasny problem s <>
<ona> od zakladnej skoly
<ona> ja si to nikdy neviem preniest do realu
<ona> ok,,toto znelo divne ... opravujem, mam problem s > ,<

Komentář: Podekovani za radu k funkci KDYŽ(H3>501;" .... :)

<ona> Pojď mě uložit... :)
<on> CTRL+S

Komentář: Nevím, zda-li se to dá ještě považovat za pracovní deformaci :)

<savi> pripomel jsem <c> rano na kompech, ze ma mit za 2 hodiny referat na dejak.
<savi> tak si neco rychle vytisl z netu o krali Svatoplukovi..
<savi> na dejaku pak na dotaz ucitelky:"Pripravil si si ten referat?" odpovedel:"Samozrejme!"
<savi> vytahl ty papiry a zacal cist:"Bylo nebylo. Za devatero horami.." Mel si videt ten vyraz :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.