Hlášky hodnocené záporně uživatelem „YDraigGoch“

<a> Nejhorší způsob jak pocítit že ti někdo chybí, je posadit se vedle něj s vědomím že nemůže být tvůj...
<b> Pravda. Vždycky když stojim vedle nový A4ky zažívám ten pocit

Komentář: Nevim co k tomu říct...:)

<a> učitel měl dneska dobrou hlášku
<a> <b>: budu zkousen? ucitel: jste v pořadí, nezavěšujte prosím

Komentář: ještě že se nezkoušelo u nás... :)

<ona> Podívej se prosímtě na tenhle noťas, myslíš, že je dobrý? (odkaz)
<on> No nevím jestli ti na Windows 7 bude stačit 1GB RAM...
<ona> To nevadí já mám externí HDD.

<a> Přijď dneska na ten rum včas, jinak bude <c> zase nervózní
<b> Já vim no, je to prostě kůň, kterej potřebuje večer nachlemcat. Budu tam, nemám rád trápení zvířat.
<a> V pohodě, jen ať nás nezažaluje PETA

<a> Ty vole hádaj čo sa stalo :D
<b> Hovor
<a> Dneska v skušobni bubeník strašne jebal do bubnov
<a> tak basák prestal hrať a povedal mu
<a> Kámo, toto nejsú blany, ktoré máš pretrhnúť
<b> =D lool

<on> už jsem starej a pohodlnej
<ona> ses starej?
<ona> seschlej?
<on> jo
<ona> jupí:D
<on> jaký jupí, prachy nemam

<a> dneska po mě chcela mladá nahodit čelist
<b> čelist?? :D
<a> no zkoušeli sme deepthoart

<Bara> promiň, zlato, už musím končit - odcházím dřív na zumbu - měj se krásně bára
<Bara> to kdyby ti nebylo jasné s kým si píšeš, boha, já jsem fakt retard

Komentář: po asi třech hodinách konverzace...

<a> Kámo, už se na Tebe holka někdy vyčůrala ?
<b> Ne, ale vysralo se jich na mě už dost!

<a> ŇunísQové mOji NeVíte KAmpak BycH MělA jeT Na TáBOr?
<b> Mno... Zkus Osvětim sice už tam nemaj přihlášky, ale podle pro tebe se výjmka najde ;)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.