Hlášky hodnocené záporně uživatelem „vasek004“

<on> TAk mě napadá.. Co vy holky takhle řešíte po chatu?
<ona> a co řešíte vy?
<on> Sex, porno a sex.
<ona> no my to samé..

<a> Heej, uhni z tho žebříku! Chci tam vilízt!...
<a> Aha ty seš admin, tak já to obejdu, promiň.

<a> Pamatuješ, jak sem včera hledal otvírák?
<b> Jo, asi 5x si u toho spadnul.
<a> No dneska mi volali z czc jestli prej tu objednávku myslim vážně.
<b> Co sis jako objednal?
<a> Prej otvírák s logem CZC za 1500 bodů a k tomu dopravu zdarma za 10000 bodů.

Komentář: Věrnostní program ;)

<a> citam si skripta (pravo) na skusku a ma tu zaujali "metody verejnej spravy" :D,ti prekopcim ake su napr. vseobecne :D
<a> metódu presvedčovania,metódu donucovania;
<a> Takze ktoru budeme pouzivat? :D
<b> podla toho na co
<b> ja mam najradsej metodu Permanent ban

<a> Nemám rád silvestra.
<b> Proč?
<a> Silvestr může za to, že vždycky další den strávím přepisováním roku na copyrightech

Komentář: © 2010 tedy 2011 :)

<a> Čus, tak co? Jak bylo na horách?
<b> Zdar, paráda, <c> zase perlil =D Stál na lyžích poprvé a ten debil chtěl machrovat, tak se naplno rozjel z kopce a plnou rychlostí to vpálil do potoka...
<a> lol :D
<b> To není všechno.. samozřejmě okolo něho kopa lidí jestli je v pohodě.. no a on se postaví jakože nic a s klidným hlasem se zeptá "Nemáte tady někdo šampón?"

Komentář: Lyžák

<a> dneska jsem jel 20km Francouzkým vozem. Lépe řečeno Francouzkou mrdkou. Tam je blbě úplně všechno - je až neuvěřitelné, co dokáže zasranej Frantík zkurvit na jednom autě. Co dělají všichni výrobci aut vlevo, tak Francouz udělá uprostřed, protože vpravo by to někdo hledal... Divím se, že to nemělo zpátečku místo trojky...

<A> tu vec
<A> co som dostala s viazanim
<A> take... no asi na prichytenie k nohe
<A> jak to funguje?
<B> priviazes to k viazaniu a zapnes o nohu
<A> kam o nohu?

Komentář: Blondyna

<a> ty vole tak tohle bylo maso
<b> co zas?
<a> si tak pochodujeme po městě a najednou nás zastaví dvojice borec mařka, jehovisti, jsou vždycky strašně nenápadní
<b> A?
<a> no začali do nás valit ty svoje hemzy apod. tak jsem se nas*al a řekl "Tohle je moje víra" a strčil jí pod nos pentagram špičkou dolů a kamoš vytasil Necronomicon... v životě jsem neviděl někoho tak rychle metelit pryč :-D
<b> *lol* kokos *lol*

Komentář: takhle se na ně musí :-D

<a> Vždycky jsem chtěla být mladá, krásná, bohatá a vznešená pincezna .. :)) A čum co ze tě ted´ vyrostlo

Komentář: Koment k fotce na FB

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.