Hlášky hodnocené záporně uživatelem „pavelnop“

<ona> zase jsem se řízla
<on> si blbá? proč ?
<ona> nevím,bolest mi dělá dobře
<on> někdy přijeď, tě zmlátím
<on> a ještě se z toho uděláš

<l> tak kolik si včera prochlastal? :D
<k> Nevím, ještě jsem se nedíval do peněženky :D
<l> A peněženku máš?
<k> Moment...
<k> SAKRA!

Komentář: Drahý večer...

<a> na to kašlu, tuhle hru hrát nebudu!
<b> ok :D
<a> to už radši budu hrát wowko než tohle
<b> omg... tak to asi hodně nechceš hrát.

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

15:31 <a> pocuj, mam problem.
15:31 <a> chcem vytlacit jednu mapu ale ked ju otvorim tak ju mam hore hlavou
15:32 <a> a neviem, ako ju mam otocit aby som ju nevytlacila naopak
15:32 <b> Hm... Ako to povedat. O tvojom logickom mysleni som si nikdy iluzie nerobila, ale predsa...
15:33 <b> Fakt ta nenapadlo vytlacit ju tak, ako je a potom proste otocit papier?
15:33 <a> ahaaa, jasne...

<a> už se ti někdy stalo, že jsi četl vlastní povídku po několika letech a řekl sis, že ten konec je hrozně smutnej? :D:D:D
<b> ja moc nepisu hele,ale stava se mi,ze si neco po sobe prectu po nekolika tydnech a reknu si,ze jsem byl poradnej kus debila :D

Komentář: každý na to nahlíží jinak :D

<a> Líbila se mi a chtěl jsem být originální, tak jsem jí popřál: "vše nej xvátku".
<a> Potíž byla v tom, že měla narozeniny...
<b> No aspon si byl originalni :D

<a> hej asi už mi z toho prcka hrabe...
<b> co to??
<a> v obchodě se hrabu v regále, čtu etikety a najednou se přistihnu jak popojíždím s nákupním vozíkem jak s kočárkem...

<a> načo ti je taká veľká karnaughova mapa?
<b> nechaj moje sudoku láskavo napokoj

Komentář: karnaughova mapa je štvorec do ktorého sa zapisujú čísla z logických funkcií, kto chce vedieť viac http://www.spslevice.sk/SOC/SOC%20-%20PRI/65-Karnaughova_mapa.htm

<a> Zkouseli jsme polohu 69, pak jsem si prdnul a zbytek noci to bylo 96

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.