Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> ja chci chapat logiku (pozn. predmet)
<a> a my meli nekolik ukolu, a ja nevim jake
<b> a chapu logiku a chtel bych pochopit baby..
<b> a ty totiz neexistuje deterministicky nastroj :D
<a> kurvy jedny stochaisticke

Komentář: Rezoluční metoda je lol

<a> hele, nevis kde stahnout neco na otevreni .rar?
<b> zkus uloz.to a zadej tam winrar, to ti to rozbali
<a> tak pockej
<a> skvely, na tom mym pomalym netu jsem stahl winrar a jsem nasranej
<b> proc?
<a> nechapu kterej vul muze uploadnout winrar s formatem .rar

21:23:25 <Pikus> jdem do bordelu? :D
21:23:35 <EagleWatch> Pikus plati
21:23:42 <Wastlik> no
21:23:46 <Sors> no a už ti to chybí Pikus, co???:D
21:23:53 <Wastlik> Laura uz je doma, tak bude sleva ;)
21:24:00 <Sors> za chvilinku sem tu:)

Komentář: Kamarádova sestra přijela z dovolený

<a> Víš, že Chuck Norris dneska slaví 71?
<b> Fakt?! tak to je asi král botoxu!
<a> Chuck Norris nepotřebuje botox...

<a> Jak se jmenoval ten krokodýl co zpíval? Šňupík?
<b> Ne... Chňapík..

<a> Nejede nám internet
<b> Tak jakto, že mi píšete?
<a> Nefunguje ta stočená lištička
<b> A co obtočený Ečko?

<A> Co máš jako poslední v sešitě?
<B> jo
<A> Tak znova... Co tam máš jako poslední?
<B> jo
<A> Jseš debil? Ptám se jakej je tvůj poslední zápis omg!!!
<B> Hlasitost

Komentář: Domluva se spolužákem bývá těžká

<A> hned jak sem prišla začala si patlat lesk na rty a vytahla foťák.
<A> pak sme šly za <c> a šly jsme na (místo)
<A> na (místo) se chovala jak pako, pořád pištělaa ták.
<A> začala se fotit
<A> 6256x šla na zachod se upravit
<A> a pak když sem ji oznamila, at s enebavej o kterenský barve makeupu, zacla řikat, že se za ně stydim
<B> :D bože bože, ještě, že jsem nešla :D
<A> ještě sem zapoměla, ze si šla pro kebab a pak, když ho snědla, oznamila, že je tlusta

<a> co má koncovku .mdx?
<b> nemám tucha
<b> mrdex?
<b> zkus to přejmenovat na .mdf, pak bys to mohl teoreticky otevřít
<a> motherfucker?
<a> nebo to přejmenuju na .mds
<b> mothersucker :D

<kiss> hm...to stipendium do Francie je marný...takovy namistrovani hajzlove tam na tech testech byli
<EF> co, proč?
<kiss> ale...proste smradi z bilingvnich gymplu...ale aspon nervy sem jim pocuchala:-D
<EF> ??
<kiss> dala sem se s nema do reci a byla mila jak cumel....v baglu sem emla ty belgicky pralinky od taty...tak sem jim nabidla....chlapci si moc pochutnali....a az je snadli tak sem se zeptala, co na ty gutalaxovy pralinky rikaj :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.