Hlášky hodnocené záporně uživatelem „pavelnop“

<a> ...pocuj, dnes som kupil namiesto kecupu paradajkovu omacku :D nevies co by som mohol spravit z paradajkovej omacky???
<b> orestuj maso na panvici s korenim, a potom ho capni na cestoviny so syrom.
<a> ..a omacka?
<b> tu tam nedavaj

Komentář: ...ale mi poradil :D

<a> Cs
<b> Cau, potrebujes neco?
<a> jj jak se ma pocitat ta blbost do matiky?
<b> Boze, ty jsi kokot
<a> Proc mu nadavas?

Komentář: Taky to nechapu...udelal mu snad neco?

<a> Cus ty nejsi ve skole?
<b> Ne ja sem doma a hulim bongy
<a> Si to zatah?
<b> Ne ja musim k doktorovi, me se blbe dejcha ..

<mato> status: Kirilenko idesss
<dodo> co si tipoval?
<mato> nie ale paci sa mi ako hraje tak preto ju povzbudzujem
<dodo> to je zena? :D

<A> A už před sebou prdíte?
<B> No jasně, jinak bychom spolu skoro nebyli...

Komentář: jak daleko jste ve vztahu

<jindra> fakt zas asi umrznu mozna
<jindra> vcera sem si musel dat notas pod perinu
<jindra> a pustit prime95
<jindra> nebo kompilaci
<jindra> aby me zahral
<jindra> ale fakt sem to udelal tyo
<jindra> sem tam pustil film bez zvuku a zaklapl
<jindra> a ono to foukalo teplej vzduch

Komentář: Nefunkcni topeni

<a> Prosimtě, nevíš, ve kterém měste hraje TPS Turku?
<b> v Turku
<a> ;DDD to je město??
<b> druhé největší ve Finsku
<a> aha ;D

Komentář: a to studuje cestovní ruch ;P

<a> inac ma 19 studuje v KE ekonomiku keby si chcel vediet a v sobotu ma pisomku
<a> omg tie zenske sa rozpisu a pisu koko***y a ty im musis odpisovat
<a> boha jeho :D

<a> aha tak to je fajn a jakou dělaš školu
<b> gympl ;)
<a> to si asi chytra ze

Komentář: lide.cz .. :D

<a> tedka mám z plastelýny joysticka
<a> nebo dicka
<a> nevim co to je
<b> joydick?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 11 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.