Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> Hele smr*de neříkala jsi že cinkneš?
<b> Hej a nemůžeš cinknout ty?
<a> Sorry nemám po ruce zvonek :D.

Komentář: Konverzace na skype..

<a> Nazdar, ako bolo včera na tej akcií.
<b> no akcia to bolo taka ako vsetky ostatne ale to na druhy den nemalo chybu
<a> Rýchlo píš čo bolo.
<b> no rano sme isli do kostola a vies ako tam davaju tie keksiky
<a> Tie oplátky? A Ty od kedy chodíš do kostola??
<b> ale vies ze <c> je krestan a on tam chodi furt
<b> ale pointa je ze sme sli z prdele na tie oplatky a <c> bol este pod vplivom a jak mu farar povedal "telo kristovo" tak on na to "studentsky do presova"
<b> hned na to ministrant, ja a pet ludi za mnou vybuchlo od smiechu
<a> ROFL! :D

<a> víš, čím se liší holky od chlapů?
<b> čímpak?
<a> jsou skoro stejné lidí, jako jsme my, ale místo if-then-else mají ve hlavě randomize

Komentář: ajtácké pojetí ženy :)

<ONA> A něžně mi říká Budulínku, och, já se asi rozplynu:D
<ON> asi tě chce povozit na ocásku...

<ona> spis ty preklepy, kdyz pisu rychle... a mam po sobe docel aproblem je odhalit
<on> Člověk když to vidí stokrát, tak to snadno přehlédne
<ona> a fakt to nevypada dobre... nejhorsi je asi mit preklep ve slove pecliovost
<ona> dyk to rikam :)) peclivost
<on> :D

Komentář: jak napsat zivotopis

<a> b jsi tu ?? Odepiš !!
<b> Odepíšu za 5 minut jestli ne přečti si to znova.

<lidatr> Vydělávejte , kolik potřebujete !Vydělávejte si sami!!! Přestaňte platit nesmyslné poplatky za bůhvíjakou domácí práci na PC! Začněte si reálněvydělávat sami a tolik, kolik potřebujete Návody na stránkách .............
<kolaloka> nenakupuj a usetris ,žer chleba chlastej vodu a bude ti hej usetris jak bejk

Komentář: z jednoho b-w fora

<on> kouknu se ti na profil na lidech.
<on> počkej! ty si chodila na hotelovku na bory?
<ona> ne, proč?  
<on> já jsem ale idiot.
<on> koukam na svuj profil xD

<a> Hej dneska jsem mířil schovaný za rohem na jedoucí auta
<b> cim?
<a> Fénem :DDDDDD
<b> a co oni na to?
<a> Zpomalovali, mysleli si že jsem polda
<b> polda s fenem? co je to za blbost.....

Komentář: Nechápe....

<a> Pavle? Jsi tam prosím tě?
<b> Jo jsem. Co potřebuješ?
<a> Já jen, že za 20minut se otvírá a ty po prodejně běháš v triku a trenýrkách.
<b> Do pr..!

Komentář: Nově nainstalovaný kamerový systém :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.