Hlášky hodnocené záporně uživatelem „JackSwigert“

<ona> file:///C:/Users/mimka/AppData/Local/Temp/Rar$EX00.732/index.html takze na tuto stranku mam dat 5 tlacitok..podstranok?

Komentář: ano presne na tuto

<a> no máš mě přečtenou no :))
<b> tebe nejde mít přečtenou ... když si tě představím jako Knihu jsi taková ta měkoučká roztomilá růžová knížka pro děti ve které musí princ zachránit princeznu před drakem,v půlce přiletí kosmická loď a vyhladí celou planetu kromě pár přeživších schovaných v protiatomovém bunkruv závěru se řeší znovuosídlení světa a mimomanželské aférka jedné obyvatelky bunkru.Poslední věta knihy je "páni to byl ale zvláštní sen, řekl si v duchu mach, vstal, oblékl se a odešel na návštěvu k rákosničkovi "

<a> jediny co po tobe chcu je aby sis nafackoval a naucil se konecne psat smysluplnej a citelnej kod. To je As1 jAkO Kd1b1cH Ty P541 T4khlE p1c0
<b> jé tobě se rozsypala písmenka :-)
<a> no... to je taky moje prvni reakce, kdyz ctu tvuj kod
<b> máš makat, a ne si číst ;-)
<a> JA BYCH RAD MAKAL K*K*TE
<a> ALE MISTO TOHO MUSIM TY ZK*RV*N*J M*MRD* REFAKTOROVAT TVUJ DOJ*BANEJ K*NDAKOD
-!- <b> has left #místnost

Komentář: @ICQ s kolegou programatorem

<a> Jednou jsi dole, jednou zas nahoře.
<b> Jednou missionář, jednou na koníčka... Jo jo

<a> Nevieš ako sa povie po anglicky "Úprimnú sústrasť"?
<b> GL & HF

<zaměstnanec> Pracovník Tester Příjmu Výplaty hlásí příjem! Přesto prosím o zopakování procesu, nejlépe několikrát, z důvodu ujištění o bezchybnosti aplikace.
<účetní> Z důvodu specifičnosti této operace, určitě vyzkoušíme ještě několikrát.Jsme ovšem nuceni zachovat měsíční interval opakování akce. :)

Komentář: Pokus o násobnou výplatu

<a> tak jsme jeli v noci pres nemecko
<b> dojeli?
<a> jo v pohode akorat uprostred cesty nam hodil nejakej cervenej golf mysku a na spz mel AC DC
<a> tak se nam toho golfa podarilo predjet a za volantem (resp nalepena na volantu) asi 80-ti leta babicka co si na dalnici krosi 150 km/h
<a> uplna Highway to hell ti reknu :-)

<a> Ahoj <b>, mládší brácha <c> už konečně začal poslouchat dobrou muziku. Od rána poslouchá Iron Maiden :)
<b> Tak to je fajn :)
<c> njn, musím
<a> nikdo tě nenutí..
<c> tak to ztlum!
<b> :D

<a> Ahoj
<b> Som Kel Thuzada .. nebudem odpisovat
<a> Este vcera si vravel ze sa volas tomas ....
<a> ...

Komentář: nie kazdy hra wow :D

<A> Du si udelat michany vajicka, nevis jak se to dela? :D
<B> Nevim vole, sedni si na panvicku :D:D:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.