Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> Hele my jsme si sice dělali včera s tím Pekhartem prdel, ale on do tý Sparty skutečně přestoupil...:-D
<b> 31. ledna je ve sportu velká prdel...
<a> Co tam je? Hned si ho jdu koupit...:-)
<b> Myslel jsem sport, ne Sport...:-D Jako že se budou dít dneska velký věci...
<a> Aha :-D

Komentář: Není sport jako Sport...

<kika> boze obdivujem ludi co maju rovnaky zmysel pre humor ako ja
<ja> nemusi ma takto velebit :D :D
<kika> opat si vtipny
<ja> ja som kedy nebol.. :D :D
<kika> nie moj pes je jak svina ...neska doriadil sedacku lebo nasrany bol
<ja> ah jaj :D :D
<kika> hej ....to jetaka bzdocha skoroako ty
<ja> verim.. stara sedacka.. co? :D :D
<kika> a tak mama sa netvarila tak ze bola stara ked to zbadala
<ja> hahaha treba jej to vysvetlit po mojom :D :D
<kika> presne, okej oficialne idem spat uz s anevratim plati to co som povedlaa ked som odchadzala prvy krat
<ja> a to bolo co
<kika> ze dobru noc boze
<ja> dobre.. dakujem
<kika> mas za co
<ja> ja viem
<kika> nevies len machrujes
<ja> ja mozem vzdy sekat pozera ;) ;)
<kika> hej gratulujem ti
<ja> dik.. dakujem za tuto vzacnu chvilu hlavne priatelom ktor ma podrzali v tazkych chvilach ked sa na mna vlastna rodina vybodla.. inak by som tu teraznebol a nedakoval :D :D
<kika> a potlesk pre hluchonemych

Komentář: A ja ze bude vecer na fb nuda ;D

<Jony> ...O2 no, zase mi to spadlo. Od koho máš net ty ?
<Dave> ..." Player has gone offline "

Komentář: Zbytečné dodávat, že později mi bylo psáno "také od O2" :D

<a> a oficialni stranky jsou jaky?
<b> UTFG
<a> Use The F*cking Google
<b> www.********.cz
<a> UTFG je taky chatovaci zkratka
<b> a pro to jsem ji pouzil

<A> Jak to chodí na tý odvikačce?
<B> Nevim sem tam eště nebyl.

<a> nehudruj
<b> :D:D hudry hudry máš červenou nudli/y? :D:D
<a> nudli/y? :D:D nevíš, jaký se tam píše i jo? :D
<b> nevim, jaký tam je i/y
<b> :D:D nejsem chytrá
<a> ta nudle, jako ta
<b> bez nudle :D
<b> pisen
<a> ruze :D
<b> :DDDD

<a> Heled neznate nejakou dobrou stránku s účesama?
<b> ... Zkus Xteen ;)

Komentář: pravda.. :D

<a> Co mas za comp ?
<b> windows

<A> jdu do vany
<B> oukej
<B> ja uz jsem byl
<B> jsem vonavy a vymysleny
<A> jsi matrix?

<kamarádka> dneska mám kalhotky s motýly..
<> jé, pokud chceš tak ti půjčím mojí podpsenku - taky s motýly.
<kámoš> a s čim máš kalhotky ty b ?
<> s pavoukem vepředu i vzadu..
<kámoš> no fuj .. tam už nepolezu !

Komentář: společná konverzace kolem rána na icq :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.