Hlášky hodnocené záporně uživatelem „pavelnop“

<a> na stare kolena ma dobehol assembler ...
<b> som pocul, ze ten assembler velmi rychlo bezi

15:20 <a> Nazdarek nejdeme na ryby ?
15:21 <a> na Jozefa
15:49 <b> na ryby ?
15:49 <a> ty vole ty čo bereš?
-!- <b> has quit

<alcariin> asi sa idem hrat na google earth :-D
<alcariin> idem pozret cernobyl :-D:-D:-D
<alcariin> na ukrajine je taka radiacia ze tie fotky su nekvalitne jak svina :-D
<alcariin> pozeram si new york :-D
<alcariin> new york vyzera ako keby som hral sim city :-D:-D:-D

<a> v tomhle okne resim tvoje vymyslene otcovstvi a vedle si domlouvam sex :-D
<a> jsem prdlá viď :-D
<b> hm
<b> a co kdyz kurva vymyslene neni ??
<a> kurva není
<b> no
<b> bezva
<a> nee pockej :-D

Komentář: hned me tim potesila

<a> ON ?
<b> Bohužel už od 15 ona.. nebavilo mě čůrat ve stoje.

Komentář: on myšleno online

<ona> dobrou noc
<on> gn
<ona> si fakt milej :-D
<on> mám ti napsat ať tě blechy štípou celou noc? aby ti ukously hlavu, jestli ti gn nestačí :-D

Komentář: ach ty citlivé ženy :-)

<> Hele, kde seš teďkonc?
<Filip> No u kámoše..
<> A proč máš na fb status, že seš u svý lásky?

Komentář: Že by něco, co nevim? :D

<a> heh sem si řikal minulej tejden jak sem byl zaquestovanej
<a> přišel sem dolu na snidani a ani sem nemusel kliknout pravym na NPC,
<a> už na mě spamovalo: nákup, posekat, uklidit, vynést koš, mička atd
<b> si měl prostě kliknout decline a jít radši nějakej dung ;)
<b> hospoda je docela drsná
<a> občas přídou GMka a kontrolujou ti účet :D
<b> jak nemáš odehráno 18 let tak dostaneš kick z dung a navíc šílený postihy
<a> ne li rovnou ban :D

<a> Nesnáším svího fotra... SEŽRAL MĚ VEČEŘI!!!
<b> tak teď se modly, aby ti nesežral snídani.. :D
<a> teď řeším jinej problém.. Jak zahltím svůj žaludek..
<b> Jednoduchý ne?? otevřeš ledničku..
<a> PRÁZDNÁ.. Doufám že nedopadnu tak, že budu požírat místo na harddisku..
<b> Hele tak mě napiš na jakém portu ti běží proces "žaludek", ho zkusím zafloodovat..

<ona> tsssssssssssssssssssssss
<on> maly psouk?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.