Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“
<ona> :D:D:Dmore a cekni si uuuupe 1. spravu na face co si poslal more ja sa tu upe stim co som pisala:D:D:Daj trenerke som napisala ze ahooooj evicka xDD
<ja> aky ma predmet? ja mam cca. 20 stran sprav, z toho asi 15 sprav je s tebou, takze sa mi blbo hlada :D alebo napis sem, co si pisala ;)
<ona> ehm....co??
<ja> prekopirujes mi tu spravu? :D
<ona> ahaaa:D:D:D
<ona> :D:D:Dmore a cekni si uuuupe 1. spravu na face co si poslal more ja sa tu upe stim co som pisala:D:D:Daj trenerke som napisala ze ahooooj evicka xDD
<ja> boze, za co ma trestas :X
<a> <-><-><->=je a
<b> smaž ty - a napis do 1.<> table border=5 do 2.<> center do3.<> hra ses tabulka o tlousce 5 ktera je na stredu stranky a zespoda oddelena carou...
<a> ztratil jsem všechno kvůli čemu stálo za to žít...nemá cenu bejt tady když nemá to nejdůležitější:'-(
<b> Co se deje kamo? :(
<a> sem ten enjhorší člověk na celym světě...ona mi věřila já jí zklamal nemá už cenu tu bejt...
<b> Tome tohle nikdy neřikej!! vždycky to má cenu!!
<c> ja ti rozumim bez brejli sem taky v prdeli
Komentář: facebook......ten to zabil :D
<a> Prosím tě jak je značka Kobaltu?
<b> Co?
<a> značka kobaltu...
<b> Co
<a> ...teď mi to došlo, nesměj se mi moc.
<l> normalne porad mi nak krupe v tom nose
<l> jaks me nakopl
<o> to mi neco pripomina
<o> kde jsem te kdy kopnul?
<o> si vybavuju jen to potom:)
<o> to bylo u nejakyho stolu, ne?
<o> ses prudce ohnul a kousnul me do kolene
<o> nebo tak neco
<o> tyjo no fakt ze si vybavuju az tvuj pohled a jak se ti omlouvam
<o> ale vubec netusim:D
<l> mno
<l> to je to huleni :))
<l> vis, ze to zpusobuje demotivacni syndrom btw? :D
<l> jsem se dneska malem nevyhrabal z postele
<o> jj, o demotivacnim syndromu vim
<o> ale da se pomerne slusne lecit akutnim katastrofickym nedostatkem penez a zitim u rodicu:)
<o> a kde ze jsem te to teda kopnul?:)))
<l> nakopl na zverinku
<l> resp. po zverinku
<o> porad nic
<o> kde?
<o> a ted kde a pri jaky prilezitosti jsem te kopnul
<o> nechci na to myslet celyho speka:)
<l> no
<l> normalne jsi me sproste nakopl
<l> kdyz jsem lezel ve snehu
<o> nelzi
<l> nelzu
<o> tobych neudelal
<l> a do toho snehu jste me shodili
<l> stejne sproste
<l> :)
<o> pockej
<o> to byla ta akce jak jsi nas hazel do snehu celou cestu do hada??
<l> jaa?
<o> krom toho ze jsem trochu prekvapenej ze tyhle dve veci byly v jeden den...
<o> tak by to i sedelo:)
<l> pockej, do hada? :D
<l> nojo
<o> :D:D
<l> na hada jsem zapomnel
<o> rofl
Komentář: casoprostorova rekonstrukce jako spodni linka vymazany dvouhodinovy diskuze o obytnym aute...
<ja> nudim sa jak pes.........pod na cigo
<tomas> ti j*be ne...
<ja> trosku
<tomas> vidim
<ja> kde?
<tomas> co kde?
<ja> kde to vidis?
<tomas> 01:15 touto vetou si mi to dokazal :-D
Komentář: skoro rano a nedostatok nikotinu
<a> no vole:D
<a> se tu jako kokot uz hodinu smeju na kvetinu:D
<a> aby neopadavala...maminka rikala, abych se na ni usmival, ze pokvete:D
<Kyrbi> Kdo uhadne co tohle znamena 汉堡
<Kyrbi> 汉堡
<Kyrbi> Dam vam napovedu
<Kyrbi> Zacina to na H a konci na G
<Kyrbi> Ma to 9pismen
<Kyrbi> Porad nic?
<Kyrbi> Hmm vzdavate se?
<Kyrbi> Hamburger = 汉堡
<Inke86> to konci na g?
<Kyrbi> Aha
<Kyrbi> :D
<X> Zadny uceny z nebe nespadli, zato blbi se jen sypou!!!
<Y> ...blbý
Komentář: ...a to bylo pondělí