Hlášky hodnocené záporně uživatelem „JackSwigert“

<a> Taky mi říkal, že jeden čas sbíral skleničky v sokolovně.
<b> Cože?
<a> No, že sbíral skleničky. Jak tam vždycky někdo ke konci chodí s tácem a sbírá sklo.
<b> Jo tohle. Já myslela, že je kradl a bral si je domů.

<a> Je to strašně skvělá holka
<a> Má jen jedinou chybu
<a> že se chová jako p*ča!

Komentář: kamarádova vyvolená, hlavně, že je strašně skvělá :D

<a> Ahoj, máš tam <c>?
<b> Nene. Něco potřebuješ?
<a> yop
<b> Ale co?? :PP
<a> Že zejtra nemůžu. jedem v sobotu ráno na závody.
<b> Tak mu zavolej :)
<a> No proto se ptám jestli tam někde je :D
<b> Není :)
<a> Fajn :D

Komentář: Klasika.. ženský :D

<a> Where are you from?(Odkud jsi)
<b> Czech Republic(Ceska Republika)
<a> has quit

<A> Proč si nebyla na Olympiádě? :)
<B> No, já nevím, to vybírala <C> a bylo tam celkem málo lidí od Nás. Asi jenom 10, a já tam zrovna nebyla. Bylo mi špatně, a ona to vybírala na tom tréninku :/ Takže sem se nedostala
<A> V pohodě, stačilo říct že Ti to prostě nejde... :D
<B> ... Fajn! :D

<of d sic> ježis ty si cock -.-
<sheepq> jsem no
<of d sic> jete zacni pit holou vodu,pichat matku a nechat si preoperovat xicht na styl KO*OT a ses rychtik...
-!- <sheepq> has quit
<of d sic> fu

<A> Zarucene, ho musis psychicky podporit ktomu aby podal dobry vykon.
<B> Ty pič*.
<B> To je jak reklama na benzín.

<ternwik> hej kdyby jsme bydleli v Rusku tak by jsme tedka nejpis byly na Slipknotech ...
<SheeW> ne nebyli ...
<ternwik> proc ?
<SheeW> protoze bysme byli mrtvi
<ternwik> jakto ?
<SheeW> protoze by nas davno zabila mafie , mraz nebo syfilis ...

Komentář: Rozhovor dvou Maggotů

<a> Jdete někdo na offspring ?
<b> Co to je ?
<c> Ty vole to je Lanka...

Komentář: <C> je trošku závislák na CoD4

<a> .... já musim :(
<a> .... KURVA
<a> .... za dvě minuty! :D
<a> JEBAT.
<a> HOVNOO! :D
<a> nÉÉÉÉÉÉ
<a> SAKRA!
<a> TO ZNÍ BLBĚ KDYŽ TO PŘEČTEŠ! :D

Komentář: A teď po zpátku:)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.