Hlášky hodnocené záporně uživatelem „waltter1981“

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

<a> ľúbim ťa !
<b> aj ja teba :)
<a> ja teba nie
<a> takže len ty mňa..

Komentář: ouch ;]

<a> Jo taky tě miluju lásko... :) :-*
<b> :* já tebe víc
<a> Hej kámo... všimnul sis tý holky na autodromu? :D ta byla co?!
<b> miláčku? :D
<a> a sakra
<c> co je?
<a> právě teď? asi rozchod....

Komentář: špatný okno

<tom> zajímavá debata
<> že jo
<tom> ale zas aby nenadavali za to,ze nekdo na ne cumi
<> cože
<tom> ze kdyby sis nenachala natetovat oci na vicka
<tom> tak bys mohla spat, aby ale nenadavali, ze na ne porad cumis :D
<> já se na toho lamera fakt zaregistruju

Komentář: Debata na FB z jedný hodiny psp :D

<a> ohorela nam jedna kolegyna tak pomaham pripravit zajtrajsi rozvoz

Komentář: ochorela

<a> Zdravím,tak jsem slyšel,že máš prej novou slečnu? prej dobrej kousek :P
<b> Zdár,no to víš,zvěsti jsou pravdivé :D
<a> Noo,tak dělej,povídej mi o ní ...
<b> Okey,takže studuje na gymplu,chce být ale malířka...
<a> Děláš si prdel? to nikoho nezajímá,já myslel postavu :D
<b> Aha :D No,takže má krásnou malou prdelku,přesně od ruky,v pase 63 cm,nadhernej roztomilej obličej a kozy má 4,myslím si,že na její postavu je to až moc :)
<a> to souhlasím,4 kozy jsou moc na každou postavu :DDD

<a> Adámku oni tě slyší chápeš ?
<b> Ale jaktoo!
<a> prostě tam mam dva! a vypadni...

<Při hraní hry> :
<A> : Pozóór padá na tebe koule!
<B> : Ups =D
<A> : Větší už tě zabít nemohla! =/
<B> : Větší už tam nebyla =DD

<terr-y> hey...
<vavu> co je??
<terr-y> já se dneska cejtim jak ten.. no.. tamten..
<vavu> jako deb*l ?!
<terr-y> nee!! jak hamster!
<vavu> myslíš křeček??!

<a> no deto cerkem jako nekomu koho nechara horka po pur ročni znamosty a uz si posrara objednavku?
<b> Je neakceptovatelné, abych se na objednávku vysrala, mám peníze od lidí, kteří mi věří, a budu dělat vše pro to, aby se nic neposralo. Pokud Ti mohu dát radu ohledně vztahů, snaž se poučit se ze svých předchozích chyb. Třeba zkus psát L tak kde patří, pro nás křehké dívky mohou některé věty zcela zničit romantiku... "hradím tvé vrasy", "jsi tak sraďoučká", "ráskyprně tě ríbám", "mám pro tebe srabost" nebo nedejbože fráze jako "posírám ti pusu"!

<a> Vždycky sem chtěl být flegmanetik ale teď už mi to je jedno....

Komentář: Mission complete! :)

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.