Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Vosic“

<Jiří> Ty vole co tam je venku ? Máte to tam taky ?
<Petr> ne nemáme, bydlím od tebe asi 800m, my máme jinou oblohu
<Jiří> si tady budu ve 4 odpolednme svítít na učení ne ?
<Jiří> nejhorší ale je že sem včera zjištoval jak bych vypadal se světelnym mečem a ted nemůžu najít zářivku

Komentář: Svaťák

<a> Zas mi klesla moja rodicovska autorita...
<b> jak to? :)
<a> Idem si von zapalit a vidim ozrateho chalana ako vsade vrieska,skoro ho zrazi auto ked prebehne na cervenu
<a> Vyzera ze ma menej ako 18 tak si pomyslim ze ho rodicia asi dobre nevychovali
<a> A potom zistim ze je to moj syn...

<a> tak jsem šel dnes ráno k tý doktorce
<b> a co, dobrý?
<a> jo, ale měl jsem přinýst ranní moč, že jo... Ráno jsem šel ze záchodu s tou nádobou. No a potkám mámu, která se mě zeptala
<a> Kam jdeš? já na to, že jdu k doktorce s močí. Ona na to - s ranní? Tak jsem jí řekl - Ale né, chcaní. Tos měla vidět, jak se zatvářila

Komentář: není s ranní jako sraní

<a> Diwrnod mawr, 'n sylweddol oera
<c> přesně tak
<b> Stačilo prostě říct dobrý den
<a> Už druhej supr den, proč se alespoň 2 věci vždy musí pokazit?
<b> Jelikož by pak neexistovala reklama na zlatý pramen jménem radegast, "život je hořký, bohudík..." Taky, nemyslíš že by byl život trochu stereotypní? Btw, je mi jasné že toto je řečnická otázka, ale nemohl jsem odolat, takže se omlouvám za způsobené trauma :)
<a> Nevadí mi, že odpovídáš na řečnickou otázku, ale že v každém mém tématu prezentuješ TV reklamy? Kolik ti sakra platí?
<b> Dost natolik, abych si mohl pořídit nový mobil od vodafonu za zvýhodněnou cenu s internetem na půl roku zadarmo.

Komentář: Diwrnod mawr, 'n sylweddol oera = Dobrý den, opravdu skvělý

<Dzavy> Jdu volat na obecní úřad, jestli nemaj kontakt na vývoz žumpy :-)
<Mr. Rabbit> ok
<Dzavy> Doufám, že se mi to podaří nějak taktně formulovat :-)
<Mr. Rabbit> "potřebuju vysát hovna"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.