Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Madlenka“

<b> tak byla s tebou ta tvoje holka?
<a> jojo, bylo fajn, sme se jeli projít kolem jezera a vona že: jeej, tamhleten pník vypadá jak bobr, vyfoť me s ním
<a> a von fakt vypadal jak bobr, tak jsem ji vyfotil a pak tam byla ješte taková veliká skála, tak jsem ji vyfotil na ni, jako že tam vylezla (musel sem ji tam vynést)
<a> a pak koukám na ty fotky a rikam ji, ze na ty druhe je taky ten bobr, a vona rekla, ze az se tim bude chlubit, rekne ze na te druze fotce ji tam ten bobr zustal, to sem si jeste tehdy neuvedomil, jak to asi znelo tem kolemjdoucim :D

<a> Můžu vám z nudy osekat omítku?
<b> My nemáme omítku :D
<a> Zdechnu nudou :/

<a> jsem byl zrovna za segrou v nemocnici
<b> jo, hele. jak ji je
<a> rikala, ze prej ji furt otravuje jeden malej hyperaktivni kluk, furt rika, ze je Ash, nejvetsi trener pokemonu a uz ji to leze na nervy
<b> to vazne? na to jeste nekdo i kouka
<a> asi jo, prej se ji furt pta: ty jsi misty?
<a> a jednou ji zebral ntb a kdyz se vratila z WC, tak ho videla, jak si hraje nejaky online-hry a rve u toho "to jsou ti zli pokemoni, dobre,jdeme pikachu, jsme skvely tim", a jak ji uvidel, tak ji rekl "jdeme, misty, pojedem do mesta pokemonu"
<b> lol, to vazne?
<a> jo, tak mu rekla, ze nikam nejede, ze se musi zotavit z operace, lehla si a nechala mu ntb, jestli ji necha vyspat se, no kdyz se vzbudila, tak na ni zas neco rval, tak mu rekla "vis, tvuj doktor mi rikal, ze mas rakovinu"
<d> ty vole, a on?
<a> chvilu na ni cucel a pak se zeptal ze prý jestli to je nejakej novej pokemon :D

<a> vyhonil bych..
<b> vyhoň vyhoň... smím nabídnout nějaké kvalitní porno?
<a> to by si mohl hele. Nabidka, ktera se neodmita..
<b> pro mě to je už jen běžná rutina...
<b> Ale ne, stránky s nejkvalitnějším pornem jsou smazaný... dnešek se zapíše jako "Smrt umění"....
<a> Hmm... tak to vidím už akorát tak na výlet do přírody...
<b> Na návštěvu lepší společnosti?
<b> Smetánky?
<b> nebo snad Jen tak pro radost?
<a> :DDDD vole
<b> copak?
<a> Chcípám :D
<b> Radši si zvykej...
<b> [odkaz na porno] tady máš to péčko a dobrou chuť.

Komentář: Kdo nehrál mafii, nepochopí....

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.