Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Modrybatuzek“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<> mám čas jenom do 19:00, takže v šest ať jsi u mě!!
<ona> nevim, jestli to stihnu zlato...
<> jestli to nestihneš, tak budu zklamanej, nasranej, napruzenej, arogantní, začnu fetovat, budu jíst ryby, přestanu na záchodě dávat prkýnko dolů, začnu nosit tanga, tátovi budu říkat Jirko, nádobí začnu mejt ve vaně hned jak se v ní vykoupu, začnu si kousat nehty na nohou, přestanu si holit mocnáře, začnu flirtovat s cikánkama, pokaždý když budem spolu budu jíst česnek a hrozně prdět. Tak co? Stihneš to?
<ona> za deset šest jsem u tebe, ty magore!! :))

Komentář: a opravdu přišla

<on> Tak už prosím tě nedepkuj!
<ona> už je to lepší, vzala jsem si sklenici nutely :)
<on> To jsi to vyřešila, budeš mít potom zase výčitky svědomí, jak tě znám
<ona> Nebudu! Vzala jsem si k tomu celozrnej rohlík :D

<1> Tvoja babka
<2> A co sa do mna staras, ja sa nestaram ze ci ti smrdia nohy tak ti sa nestaraj do mojej babky

Komentář: Ide o jednu situaciu na CSS servery kde sa niečo stalo neviem čo tak a potom zacalo hento a dalej uz nevim. Všetko co som si zapamatal :D

00:02 <a> OMG vy blbnete jako by byl novej rok -.-

<1> Lolek je 13 rocne decko
<2> jj
<LoLeK> 14 ročne
<2> Ti más 14 ti kokotko?
<LoLeK> No.
<2> Ale nemáš, tvoja babka ma 14
<LoLeK> Ne moja babka ma 80

Komentář: Ide o situaciu na jednom CSS servery kde LoLeK zapol cheaty

<Cohen> Tak jsem právě dostal mat ve StarCraftu II...

Komentář: Dva pozemní bojovníci (Zealoti) vs dvě vznášející se budovy (Barracks)

<a> Hej ta reklama je čím dál originálnější :D
<b> co?
<a> Jsem na netu a čtu si obsah jednoho filmu - ženatej týpek tam sklátí jednu letušku
<a> a pak se podívám vedle a tam letušky ČD a za nima text: Děkujeme,že jste v roce 2011 jezdili s námi :D

<b> zdar, co děláš?
<a> ále...
<a> takovou...
<a> posilovací činnost...
<b> :D
<a> vopravuju ten debilní stůl!

<a> tak chlasim Silvestrovský zásoby na sednim schodě :)
<b> vy máte v lednici schody? :O

Komentář: každej asi nechápe, že pivo se nemusí chladit jenom v lednici :D :D

<ona> právě jsem si udělala test v bravíčku a vyšlo mi, že silvestr strávím s někým, s kým se seznámím 31.12.
<on> poprvé jsem rád za to, že se už roky známe :D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.