Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Promex“

1 2 »

<a> WTF?
<a> jsem updatoval operu
<a> a zmizelo tlacitko "home"
<a> jsem si toho vsiml az ted
<b> lol
<b> to znamena, ze je z tebe bezdomovec

<sef42> Dobre rano, muzete ke me zitra prijit na deatou? Ted jdu na jednani a do vecera uz nebudu. Diky
-!- <sef42> has quit
<nov.rad> Dobrý den.
<nov.rad> ehm...
<nov.rad> ...přijdu k Vám v 9:30.

<a> tak jak v práci, dobrý?
<b> na nic, máme málo práce, lidi jezdí jak posraní.

Komentář: <b> je profesionální hasič

<a> Jak bylo ve škole?
<b> Neuhodneš! =D Nejeli šaliny, protože padly dráty ke škole.
<b> a přišel <c> celej zadýchanej a 30min po zvonění. Vpadne do dveří a vychrlí: "Padlo vedení" A zezadu se ozvalo "Co tu k*rva sedíme, padlo vedení! Jdeme domů!!"

Komentář: Šalina = tramvaj

<ona> Zlato a jak pojmenujeme naše děti? :)
<on> Podle toho, jestli budeme mít holku nebo kluka.
<ona> A koho chceš víc? :)
<on> Psa.

<> Dobrý den, chci se zeptat, jestli má chladnička přední stranu z nerezi. Nechci ale vědět barvu, chci materiál.
<obchod> Dobrý den, model lednice ******** je v provedení barvy INOX, což je název pro nerez.

Komentář: Nejhorší srážka na světě je srážka s blbcem.

<a> Tad je borka jak.......
<b> PROSTITUTKA ??
<a> coo ?
<a> OMG !
<a> BOUŘKA !!

<a> no tyvole, ten můj bratr je ale dement, to snad neni možné
<a> já jsem s kamarádkou u kompu a on spí na patře a najednou se ozve
<a> "Mamííííííí kde je můj kouzelnej kapesníček?! Někdo mi ukradl kouzelnej kapesníček! Kde ho mám? MAMÍ MAMÍ MAMÍ!"
<b> Ježiš :D, a kolik mu je?
<a> za měsíc mu bude 25 =)

<a> Pamatují si jak tenkrát <c> zaperlil :D
<b> jak? :D
<a> No, my jsme měli docela fajnového kantora na fyziku.
<a> A jelikož to byl "obětavý" člověk který rád vysvětlil látku žákům co jí naprosto nechápou tak po skončení jeho proslovu pronesl větu "Notak, když něčemu nerozumíte, ptejte se. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědí"
<a> Tak <c> využil momentu a nadšeně zvedl ruku.
<a> Po vyvolání z něj vypadlo "Pane učiteli, když dam nohy na koleje a ruce na vodivé dráty, pojedu jako tramvaj?"

Komentář: Prý nepojede...

<on> http://www.lamer.cz/quote/59833
<ona> Jako fakt? :DD­­
<on> No jasný :D
<ona> No to jsou jména... :D
<on> Děláš si humor že jo? :D
<ona> Ne, já nevim jak se Slováci jmenujou...

1 2 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.